Boss series Jajko/wibr-vibrating silicone love egg usb 10 function / heating / voice control (6970075602390) promocja 2021

Cena99.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Boss Series
Kategoria:Wibratory

Opis

Wysokiej jakości towar, który dba o przyjemność i zdrowie Pań.szykowne jajko wibracyjne to elitarny, bezprzewodowy masażer:Wpływa na ulepszenie damskiej kondycji seksualnej.wytwarzany z silikonu jakości medycznej (jest to najwyższa jakość w pełni antyalergiczna)Ciche niesamowicie dyskretne wibracji (możesz używać go choćby w bibliotece)Masażer stanowi wartościowy gadżet do ćwiczeń mięśni Kegla.10 poziomów wibracjiMożliwość podgrzewania do 40 poziomów CelsjuszaMożliwość sterowania głosem (pilot ma taką opcję)Jajko jest także wodoodporne.Jajko obsługiwane jest jednym przyciskiem1.

niedługo naciśnij przycisk, by włączyć masażer, kolejne niedługie naciśnięcie przenosi masażer do pierwszego trybu wibracji, każde niedługie naciśnięcie przesuwa masażer przez 10 trybów wibracji.2. Produktem tym można na dodatek sterować za pomocą pilota.

Najpierw włącz masażer, a następnie krótko naciśnij przycisk, żeby włączyć pilota, kolejne niedługie naciśnięcie przenosi masażer do pierwszego trybu wibracji, każde krótkie naciśnięcie przesuwa masażer przez 10 trybów wibracji.3.

W dowolnym trybie wibracji, krótko naciśnij boczny przycisk na pilocie, żeby włączyć funkcję ogrzewania, dioda LED zmieni odcień na czerwony, kolejne krótkie naciśnięcie bocznego przycisku wyłączy funkcję ogrzewania.4.

Długo naciśnij boczny przycisk na pilocie, żeby przenieść masażer do trybu sterowanego głosem, i długo naciśnij ponownie boczny przycisk, by wyłączyć tryb sterowany głosem.Do każdego jajka dodawany jest gratis lubrykant na bazie wody od LoveStim firmy nagrodzonej laurem konsumentaLubrynakt na bazie wody upraszcza iniekcję jajka, daje nieprzeciętny poślizg.

Można go używać ze wszystkimi gadżetami erotycznymi a także z prezerwatywami.pojemność 150mlWymiary jajka:Po prawej stronie, na grafice zostały zaprezentowane skrupulatne wymiary jajka, a także pilota.Zasilanie:Pilot zasilany jest bateriami (baterie są w komplecie)Wibrujące jajko zasilane jest wbudowanym akumulatorem.

Do zestawy dołożony jest przewód zasilający. Jest to kabel USB, dzięki czemu pasuje do każdej ładowarki telefonicznej....