Baile Jajko wibrujące pretty love bradley, kolor: purpurowy (6959532316186) promocja 2022

Cena63.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Baile
Kategoria:Wibratory

Opis

❤️ Pretty Love Bradley - ZDALNIE STEROWANY MASAŻER JAJKO ❤️ Intymny masażer jajko to genialny gadżet, by urozmaicić życie seksualne. Zdalne sterowanie i nieduży wymiar masażera powoduje, że wykorzystasz go gdzie tylko zechcesz i nikt nie musi o tym wiedzieć.

Sex gadżet stanie na wysokości zadania rewelacyjnie podczas gry wstępnej z partnerem, a także masażu w pojedynkę. Bezprzewodowe zasilanie pozwala rozgrzać atmosferę do czerwoności, przekażesz pilot drugiej połówce czy Ty przejmiesz stery? Dzięki niepokaźnemu wymiarowi i wygodnemu uchwytowi łatwo umieścisz jajko masażer w pochwie.

Wybierając jeden z 12 trybów wibracji przypasujesz tempo stymulacji do swych potrzeb. Od zniewalających delikatnych drgań po naprawdę intensywne fale doznań. Masażer nada się w dodatku nadzwyczajnie do zewnętrznej stymulacji łechtaczki.

Gadżet zapakowane jest w stylowe pudełko, które można podarować w prezencie. ✨ Wibracje jakich Ci trzeba - 12 trybów pracy pozwala Ci na wybranie adekwatnego typu stymulacji. ✨ przychylny materiał - stworzone hipoalergicznego silikonu jajko jest gładkie w dotyku, co przekłada się na jeszcze przyjemniejsze wykorzystywanie.

✨ przystępny w czyszczeniu i pielęgnacji - starczy ciepła woda z mydłem albo specjalny środek antybakteryjny "toy cleaner". Specyfikacje: ✅ Długość aktywna: 6,5 cm ✅ Średnica: 2,6 cm ✅ Materiał: Silikon medyczny ✅ Tryb pracy: Wibrujący ✅ Funkcje: 12 trybów wibracji ✅ Kolor: Fioletowy ✅ Wodoodporny: Tak ✅ Zasilanie: Akumulator ✅ Ładowanie: USB (przewód załączony do opakowania) ✅ firma: Pretty Love Psst!

Dyskretna paczka ✅ Szanujemy twoją prywatność. ✅ Twoja paczka pakowana jest przy zachowaniu pełnej dyskrecji. ✅ Nie zdradza zawartości. ✅ Zewnętrzne opakowanie bez logotypów. ❤️ Do akcesoriów erotycznych zalecane jest wykorzystywanie żeli nawilżających - dostępne w naszej ofercie ❤️