Baile Majtki z wibratorem wild butterfly | 100% oryginał| dyskretna przesyłka promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Baile Majtki z wibratorem wild butterfly | 100% oryginał| dyskretna przesyłka oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 81.74 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-16%
BAILE - Wild Butterfly Wireless Remote Control, Baile
81.74
Blackbunny
Majtki z Wibratorem Wild Butterfly | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
97.00
Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Baile
Kategoria:Wibratory

Opis

Materiał Silikon, ABS rozmiar uniwersalny rodzaj baterii 3xLR44 + 2xAAA Bateria w zestawie tak

Randka nigdy już nie będzie taka sama! Czy możesz zachować sekret? Dyskretnie schowany w tych zniewalających stringach wibratorek jest ukrytą, zdalnie sterowaną zabawką, zaprojektowaną do ruszenia twojego świata!

Miękkie, koronkowe majtki są tak komfortowe, że zapomnisz, że nosisz bieliznę - dopóki nie uruchomisz wibracji przy pomocy dyskretnego kontrolera! Po naciśnięciu przycisku na pilocie cichy silnik pocisku ożywa i zapewnia bezpośrednią stymulację tam, gdzie chcesz go najmocniej.

Wybieraj spośród 20 wzorów wibracji. Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania pozwala Twojemu partnerowi kontrolować wibracje z sąsiedniego pokoju lub stołu obiadowego, co daje ci zupełnie nowy element zaskoczenia podczas kolejnego spotkania. Najlepszy ze wszystkich, nikt nigdy nie będzie wiedział, dlaczego tak się uśmiechasz!

Wibrujące majtki z pilotem to nadzwyczajny gadżet do solowej zabawy. Nad wyraz dyskretny wibrator, ukryty w majteczkach może być uruchomiony wtedy, kiedy najbardziej go Ci trzeba. To dodatkowo idealny gadżet do zabawy w parze. Oddaj kontrolę partnerowi i ciesz się zaskakującą stymulacją na odległość.