Masażer prostaty prostate massager by marki Medica-group promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie Medica-Group

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Wibratory

Opis

przejrzyj czy osiągniesz niebotyczny, nieosiągalny do tej pory orgazm przez głęboki i unikatowy masaż prostaty. Orgazm wynikający z pobudzenia prostaty to największy i najistotniej intensywny, jaki może spotkać mężczyznę.

Stymulator prostaty może pomóc osiągnąć tą seksualną satysfakcję z dużym entuzjazmem. Orgazm, szczytowanie - moment najsilniejszego podniecenia seksualnego i towarzyszącego mu równie silnego uczucia rozkoszy, będący zwykle celem lub zakończeniem stosunku płciowego, aktu masturbacji lub innej formy zachowania seksualnego.

Orgazmowi towarzyszy szereg standardowych dla tego momentu reakcji fizjologicznych organizmu, takich jak wytrysk nasienia i skurcz moszny u pana. Bezpośrednim wynikiem orgazmu jest zaspokojenie seksualne, które objawia się odprężeniem ciała, ustąpieniem przekrwienia organów płciowych i psychicznym uczuciem błogostanu i spełnienia emocjonalnego.

U mężczyzn orgazm nie jest równoznaczny z wytryskiem nasienia bardzo przy masażu prostaty. Podczas orgazmu wydziela się hormon - oksytocyna. Trening Stymulator prostaty ma 1 tryb ciągłej potężnej wibracji.

Masaż gwarantuje nie tylko przyjemność seksualną,jeszcze wspomaga leczenie schorzeń prostaty. Jego funkcjonalny zarys pozwala na jednoczesną stymulację krocza i prostaty bez zastosowania rąk. Cechy techniczne: długość całkowita: 13,5 cm średnica zewnętrzna: 2,8 cm materiał: TPR / ABS wariant baterii: 3 x LR44 bateria w zestawie: tak wodoodporny: tak wibracje: tak