Lovetoy Nakładka powiększająca penisa z wibracją pleasure extender, kolor: cielisty, rozmiar: uniwersalny (6970260909891) promocja 2021

Cena69.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:LoveToy
Kategoria:Wibratory

Opis

Super realistyczna nakładka, która nie tylko przedłuży Twój penis aż o 5 cm, ale i zwiększy jego obwód aż o 50%. Uzupełniającą, intensywną przyjemność dla partnera gwarantuje wibrująca wypustka, a o Ciebie zadba opaska podtrzymująca wokół jąder.

Wydłuży czas trwania stosunku aż do kulminacyjnego wytrysku, który dzięki czemu będzie silniejszy, a orgazm mocniejszy niżeli kiedykolwiek miałeś. Nakładka jest niezwykle sprężysta i prosto przypasuje się do wymiaru Twojego penisa.

Materiał z którego została wytworzona ( cyberskóra ) jest z jednej strony bardzo solidny, a z drugiej super miękki i tak realistyczny w dotyku jak druga skóra, a może i ulepszona. Zewnętrzna strona nakładki jest teksturowana licznymi żyłami i dużą główką penisa, aby zapewnić partnerowi jak najistotniej naturalne wrażenia czuciowe i wzrokowe.

Gładki kanał wewnętrzny utrzymuje erekcję, gwarantując maksymalny kontakt i stymulację.ponadto podkręcić zabawę, możesz przed stosunkiem zanurzyć nakładkę na chwilę w ciepłej wodzie, cyberskóra momentalnie się nagrzeje i odda realizm ciepłoty ludzkiego ciała.

Nie gromadzi ftalanów ani lateksu, a materiał jest hipoalergiczny, nie wywołuje podrażnień i uczuleń. Artykuł należy używać z żelami nawilżającymi na bazie wody. Zabawka jest nietrudna w czyszczeniu, gdyż starczy woda z mydłem lub środek do czyszczenia zabawek erotycznych.

Wypróbuj tą wyjątkową nakładkę i cieszcie się cudownymi doznaniami. KRI