Pretty Love Douglas promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Pretty Love Douglas oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 227.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
PRETTY LOVE - DOUGLAS, VIOLET, USB, 7 function
227.00
Twoja Rozkosz
PRETTY LOVE - DOUGLAS, VIOLET, USB, 7 function
234.51
IntimaShop

Parametry

Producent:Pretty Love
Kategoria:Wibratory

Opis

wyjątkowy wibrator który zapewni Ci maksimum doznań. Posiada wibrator i pompkę powiększającą. Możesz swobodnie związać kształt, wielkość i poziom wibracji do swego komfortu i stopnia podniecenia.

unikatowy wibrator pompowany który dzięki swojej uniwersalności zapewni Ci niemało doznań erotycznych. Artykuł tworzony jest z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału - silikonu medycznego, który nie powoduje podrażnień skóry.

przeznaczony dla kobiet jak i dla mężczyzn. Regulowany pompką gadżet został zaopatrzony w stymulujące wibracje dzięki którym zaznasz maksimum rozkoszy. Wibrator pompowany Pretty Love Douglas to zestaw wielu komponentów, które cudownie zadbają o Twoje miejsca intymne.

Ten stymulator wyekwipowany jest w niezwykle niemało funkcji, które cudownie zadziałają na Twoje ciało. Użyj pompki, aby dzięki powietrzu zwiększać i obniżać jego rozmiary. Taka stymulacja będzie z całą pewnością niezwykle delikatna, lecz przy tym także zmysłowa.

Zachowaj tą opcję na rozgrzewkę, a potem przejdź do nieco bardziej odważnej opcji. Każda wibracja będzie jak błogi dotyk zmysłowego partnera, uniesienie jest tuż, tuż! Dla czego warto wybrać wibrator pompowany Pretty Love Douglas silikon klasy medycznej doskonale gładki w dotyku nad wyraz cicha praca wyjątkowo mocne wibracje elegancki design pompowana główka stymulator łechtaczki zaimplementowany akumulator ładowany poprzez USB (przewód załączony do opakowania) woreczek do przechowywania