Pretty Love Wand, 01 6603BI0304 promocja 2021

Cena199.05
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie IntimaShop

Parametry

Producent:Pretty Love
Kategoria:Wibratory

Opis

Pretty Love Ward to bardzo innowacyjny produkt. Wibrator ma aż 12 najróżniejszych trybów wibracji/pulsacji i 4 tryby rotacji. Co niebanalne, oprócz progresywnego wyglądu znamionuje się on także najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Jednym z tych rozwiązań jest funkcja posuwisto zwrotna, wibrator odzwierciedla ruchy jak przy klasycznym stosunku płciowym góra-dół. Dodatkowo Pretty Love Ward ma rotacyjną główkę, która ma za zadanie znaleźć i stymulować punkt G.

Wibrator posiada specjalne zaprojektowany kształt, dzięki któremu penetracja tym wibratorem jest nietrudna i niezwykle przyjemna. Dodatkowy stymulator łechtaczki potęguje przyjemności związane z posiadaniem tej zabawki.

Dzięki wyjątkowym programom wibracji, zmienianych jednym przyciskiem, przeniesiesz się w świat luksusowej rozkoszy i erotycznych doznań na najwyższym poziomie. Pretty Love Ward jest także w 100% wodoodporny, co zezwala na używanie go np.: pod prysznicem.

przyjemny w dotyku niczym jedwab to atrybuty silikonu medycznego, którym wibrator pokryty jest całkowicie. Silikon wyjątkowo szybko się nagrzewa, ale zarazem zatrzymuje na dłużej pozyskane ciepło, dzięki czemu daje realne odczucia niczym prawdziwy penis.

na dodatek silikon medyczny nie powoduje podrażnień i uczuleń skóry. Wibrator wbudowany akumulator, ładowanie odbywa się za pomocą ładowarki USB. Pretty Love Ward jest także niesamowicie cichy.