Stymulator łechtaczki - Lelo Nea 2 Midnight Blue (7350075022821) promocja 2021

Cena402.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:LELO
Kategoria:Wibratory

Opis

Masażer łechtaczki LELO - Nea 2, midnight blue

Nea 2 to nowa, udoskonalona i odświeżona wersja jednego z najpopularniejszych masażerów intymnych szanowanej, szwedzkiej marki LELO. Ten nieszablonowy produkt doskonale sprawdza się równocześnie w wykorzystywania osobistym, jak i dzielony z partnerem. Nea 2 jest w pełni wodoodporna do głębokości 1 m, co czyni ją doskonałą zabawką do zastosowania w trakcie kąpieli lub prysznica. Ma aż 8 specyficznych programów wibracji, różniących się od siebie częstotliwością i siłą wibracji. Nea 2 to urządzenie nad wyraz dyskretne, uwodzące swoją unikatową estetyką i unikalnym wzornictwem.

Nea 2, jak wszystkie produkty LELO, tworzony został z najwyższej jakości materiałów. Zalecamy po każdorazowym użyciu zabawki erotycznej, skrupulatnie ją zdezynfekować a następnie wytrzeć do sucha albo przepłukać wodą. Ze względu na wariant użytych tworzyw, możesz używać dowolnego środka lubrykującego, nie wpłynie on na Twój masażer.

Produkty szwedzkiej producenta LELO to powiew świeżego powietrza w branży erotycznej. Postępowy design, elegancja, troska o najwyższą jakość wykonania - wszystko to decyduje o unikalności ich produktów. Producent dołożył wszelkich starań, żeby artykuły LELO nie były zwykłymi gadżetami erotycznymi, a prawdziwymi dziełami sztuki. Produkty LELO to jedne z przeważnie kupowanych artykułów erotycznych na świecie.

atrybuty techniczne:

kolor: granatowy

rozmiary: 7.5 x 3.6 x 2.5 cm

waga: 42 g

zasilanie: akumulator litowo-jonowy 300 mAh

czas ładowania: 2 h

czas użytkowania: do 4 godzin

interfejs: zmienny (8 programów)

tworzywa: ABS

100% wodoodporność do głębokości 1 m

Wszystkie produkty LELO objęte są roczną gwarancją producenta.