Stymulator-Lipsick Vibrator - Black (5903661802851) promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie hipa.pl

Parametry

Producent:Boss Series
Kategoria:Wibratory

Opis

Kompaktowy, dyskretny i wydajny. Ten drobny wibrator jest elegancko ukształtowany jak szminka i gwarantuje ekscytujące wibracyjne wrażenia. Noś go przy sobie w torebce, a choćby w kieszeni. Wodoodporna pokrywa jest nieskomplikowana do czyszczenia, a jej zarys powoduje, że ten wibrator jest idealny do precyzyjnej stymulacji.

Ciesz się przyjemnością w podróży, nikt o tym się nie dowie! Szminka - Smukła, stylowa i gotowa na przygodę. Lipsick Vibrator to zabawka, uwielbiająca podróże, nieznaczna i dyskretna, lecz o potężnych wibracjach w 10 odmianach.

Ciesz się całkowitą przyjemnością, mając mini-masażer zawsze pod ręką w torebce i urozmaicaj noc, kiedy tylko zapragniesz. Szminka ma 10 mocnych funkcji wibracji kontrolowanych przy pomocy jednego przycisku podświetlanego ledowo.

Niezależnie od tego, czy chcesz urozmaicić sypialnię, czy wkraść się w zniewalający czas solo, ta mini zabawka jest gotowa do użycia. Wyjątkowa końcówka w zarysie szminki została zaprojektowana tak, żeby zapewniać silną, skrupulatną stymulację.

Niezależnie od tego, czy kąpiesz się z kochankiem, czy oddajesz się parnej sesji solowej, czekają na Ciebie 2 godziny wodoodpornych wibracji. Używaj bezpiecznie w kąpieli albo pod prysznicem, ponieważ zabawka jest w pełni wodoodporna i zatapialna, następnie można ją prosto wyczyścić środkiem do czyszczenia zabawek i spłukać ciepłą wodą.

Bezpieczny dla ciała, wolny od ftalanów. Zabawka jest ładowana za pomocą magnetycznego kabla USB....