Lovense (us) Wibrujące jajeczko lush lovense | 100% oryginał| dyskretna przesyłka promocja 2022

Cena487.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Lovense (US)
Kategoria:Wibratory

Opis

demonstrujemy Lush – wibrator wewnętrzny, dedykowany do masażu punktu G, sterowany z poziomu aplikacji przenośnej. Lush to pierwsza zabawka dla dorosłych, którą możesz sterować na dodatek za pomocą Apple Watch.

Lovense to zupełnie nowa jakość życia seksualnego. To urządzenia, w istnienie których jeszcze do niedawna trudno byłoby nam uwierzyć, a to ze względu na niesamowitą technologię, która za nimi stoi. Lovense pozwoli Wam przeżycie rozkoszy jednocześnie samemu, jak i w trakcie seksu z partnerem – i to bez względu na dzielącą Was odległość. Dzięki Lovense możecie zaznać niesamowitych wrażeń, które dotychczas były zarezerwowane wyłącznie dla właścicieli bardzo drogich zabawek erotycznych.

Dzięki Lovense seks na odległość nie jest już ograniczeniem, ale fascynującym przeżyciem.

dynamiczność

Lush, pomimo swych niepozornych wymiarów, szczególnie dużą moc. To najsilniejsza tego typu zabawka przystępna na rynku. Jej wibracje mogą być jednocześnie finezyjne, jak i niezwykle potężne – tak wyjątkowo, że zabawa na najwyższym trybie wibracji może być dla niektórych wręcz zbyt energiczna. Lush jest ok. 3 – 4 x silniejszy od innych tego typu wibratorów.

Obsługa zabawki jest nad wyraz prosta i bez trudu wynajdziesz program, który będzie dla Ciebie optymalny. Pomimo swojej znacznej mocy, Lush jest wibratorem nad wyraz cichym. Nadzwyczajnie sprawdzi się w sytuacjach, w których konieczne jest zachowanie dyskrecji.

Połączenie

Lush to wibrator, który może być sterowany zdalnie, jednocześnie z krótkiego, jak i dalekiego dystansu. Na końcu silikonowego „ogonka", który usprawnia wyciągnięcie zabawki z pochwy, znajduje się antena. Dzięki niej możesz sterować zabawką z odległości choćby do 9 metrów. Sterowanie odbywa się za pomocą specjalnej, przeznaczonej aplikacji mobilnej. Możesz sterować swoją zabawką sama, albo oddać kontrolę nad nią drugiej osobie, bez względu na dzielący Was dystans. Jest to możliwe dzięki dostępowi do internetu oraz usłudze bluetooth. Aplikacja jest dostępna w języku polskim, a jej obsługa jest instynktownie prosta. Dzięki niej możesz tworzyć swoje własne wzory wibracji, nagrywać je i odtwarzać zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę.

Aplikacja jest przystępna w języku polskim i jest niezwykle prosta w obsłudze. Możesz ją ściągnąć za darmo za pośrednictwem Sklepu Play lub Apple Store.

Bezpieczeństwo

Lush został tworzony przy użyciu tylko materiałów w 100% bezpiecznych w kontakcie z ciałem. Silikon użyty w tworzeniu wibratora jest klasy medycznej i nie mieści ftalanów, ani innych substancji potencjalnie zagrażających zdrowiu.

Uwaga: Pamiętaj, aby każdorazowo przed i po użyciu zabawki erotycznej starannie ją zdezynfekować. W celu powiększenia komfortu i bezpieczeństwa użytkowania zabawki, rekomendujemy pokrycie jej powierzchni niewielką ilością lubrykantu na bazie wody. Ze względu na występowanie silikonu, nie należy stosować lubrykantów o innej bazie, gdyż mogą one doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia zabawki.

parametry:

  • konkretne wibracje,
  • niemal niesłyszalna praca,
  • 1,5-2h pracy na pełnej baterii,
  • materiały bezpieczne dla ciała,
  • wodoodporny,
  • ładowany przewodem USB,
  • wibracje aktywowane głosem,
  • wibruje w rytm muzyki,
  • zdalne sterowanie z bliska i z daleka.

cechy techniczne:

materiał: silikon medyczny bez zawartości ftalanów

długość kompletna: 180 mm

długość jajeczka: 80 mm

szerokość jajeczka: 34,7 mm

wysokość jajeczka: 35,5 mm

długość ogonka: 122 mm

zasilanie: akumulator litowo-jonowy (ładowanie poprzez USB)

aplikacja „Lovense Wearables" jest darmowa i kompatybilna z systemami: iOS/Android/Mac OS/Win7/Win8/Win10