Bosch GSB 12 V-30 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bosch GSB 12 V-30 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 393.17 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-47%
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 12V-30 06019G9102
393.17
Media Expert
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 12V-30 06019G9102
398.89
Avans.pl
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 12V-30 06019G9100
670.54
Media Expert
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 12V-30 06019G9101
738.56
Avans.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Wiertarko-wkrętarki

Opis

BoschTwórcą tej marki jest Robert Bosch który, całkowicie zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary. Marka Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w wytwarzaniu.

Te początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki cieplnej, radia i telewizji. Dzięki przemyślanemu rozwojowi marki producent Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,także stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego.

Głównym założeniem marki stała się chęć innowacji. Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku. W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zaimplementowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka albo nożyce do krzewów.

Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, przeważnie dla panów pasjonujących się majsterkowaniem. Dlatego Bosch opracował drugą kolekcję elektronarzędzi, by uzupełnić ofertę mistrzowskich elektronarzędzi dla firm budowlanych.

Gotowość marki Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,marka Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.Profesjonalna wiertarko-wkrętarka akumulatorowa BoschProfesjonalna wiertarko-wkrętarka BoschGSB 12V-30.

Jest jedną z najlżejszych wkrętarek w swojej klasie, waga bez akumulatora to tylko 0,82 kg. Jest urządzeniem wyjątkowo wytrzymałym i ergonomicznym. Wiertarko-wkrętarka wyposażona została w bezszczotkowy silnik z serii BRUSHLESS Motor do pracy pod największym obciążeniem w nieprzystępnych warunkach.

Urządzenie dorównuje mocą wkrętarką sieciowym a ich mobilność bezdyskusyjnie udoskonala komfort pracy. Posiada wysoki moment obrotowy wynoszący 30 Nm co zezwala na wkręcanie śrub do 8 mm i na wiercenie w stali do 10 mm a w drewnie do 20 mm.Wysokiej jakości dwu biegowa przekładnia mechaniczna pozwala w wyjątkowo prosty sposób zespolić moc i obroty do realizowanej pracy.

Na 1 biegu wkręcamy wkręty i wiercimy obszerniejszymi średnicami a na 2 biegu wiercimy mniejszymi średnicami. Funkcjonalna rękojeść pokryta materiałem Softgrip. Ładowarka GAL 12V-40 PROFESSIONAL firmy Bosch wyekwipowana w system Turbo Power, który pozwala w ok.

35 minut w pełni naładować akumulator. Wkrętarka ma wbudowany wskaźnik diody sygnalizujący o stanie naładowania akumulatora. 3 zaimplementowane diody informują kiedy należy naładować akumulator. W komplecie mamy dwa akumulatory 2,0Ah znamionujące się dużą żywotnością choćby w trakcie pracy w niskich temperaturach.Urządzenie wbudowaną diodę podświetlającą miejsce pracy.

Całość zapakowana w solidną walizkę z tworzywa sztucznego zapewniające bezpieczeństwo podczas transportu oraz możliwość przechowywania osprzętu.20 stopniowa przekładnia planetarnaz metalowymi kołami zębatymi w metalowej obudowiezapewnia wysoką precyzję wkręcania, a także długi, bezawaryjny czas stosowaniaCo wyróżnia wiertarko-wkrętarkę Bosch:- Lekka waga, umożliwia długa prace bez konieczności przestojów w pracy- Wiertarko wkrętarka GSB wyposażona jest w akumulatory w technice litowo-jonowej co gwarantuje dużą żywotność i szybkie ładowanie- posiada diodę podświetlającą miejsce pracy- 3 akumulatory 2,0 Ah- Szybka ładowarka- WalizkaZakres wierceń:- Średnica wiercenia w aluminium 10 mm- Maks.

średnica wiercenia w metalu 10 mm- Maks. Wiercenia w drewnie 20 mm- Maks. Wkrętów 8 mmDane technologiczne:- Moment obrotowy (wkr. Miękkie/twarde/maks.) 18/30/- Nm- szybkość obrotowa bez obciążenia (1. / 2.

bieg) 0 420 / 0 1.600 min-1- typ akumulatora, technika litowo-jonowa- Zakres mocowania uchwytu wiertarskiego min./maks. 1/ 10 mm- liczba zakresów momentu obrotowego 20+2- Napięcie akumulatora 12V- Ciężar bez akumulatora 0,82kgZawartość zestawu:- Wiertarko wkrętarka GSB 12V-30- 2 akumulatory GBA 12V 2.0Ah (1 600 Z00 02X)- Szybka ładowarka GAL 12V-40 Professional (1600 A01 9R3)- Walizka narzędziowa- Instrukcja obsługi w języku polskim- Karta gwarancyjnaDlaczego warto wybrać ten artykuł?Urządzenie posiada bezszczotkowy silnikBrushless Motor co powoduje, że urządzenie jest szczególnie potężne i wytrzymałe.

nabywając w naszym sklepie masz pewność legalności pochodzenia artykułu (oficjalna polska dystrybucja) oraz bezproblemowej gwarancji producenta. Produkt jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta.

Po zarejestrowani artykułu na stronie producenta uzyskujemy 36 miesięcy gwarancji.