Einhell TC-CD 18-2 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Einhell TC-CD 18-2 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 278.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
Wiertarko-wkrętarka 18V AKU 1,5 Ah 2-BIEG EINHELL - 4513846 - Artykuły spożywcze z szybką dostawą
278.50
Sferis.pl
Wiertarko-wkrętarka 2x1,3 Ah AKU EINHELL - 4513820 - Artykuły spożywcze z szybką dostawą
364.52
Sferis.pl

Parametry

Producent:Einhell
Kategoria:Wiertarko-wkrętarki
Napięcie zasilania 18 V
Maksymalna prędkość obrotowa 1250 obr/min

Opis

#informacje technologicznE:
Akumulator 18 V | 1300 mAh | Li-Ion
Czas ładowania 3-5h
liczba biegów 2
prędkość obrotowa biegu jałowego (bieg 1) 0-350 min ^ -1
szybkość obrotowa biegu jałowego (bieg 2) 0-1250 min ^ -1
Max. Moment obrotowy konkretnie 38 Nm
ilość stopni momentu obrotowego 19 ustawień
Uchwyt wiertarski 10 mm | pojedynczy rękaw
liczba akumulatorów 2 szt.
@
cechy UŻYTKOWE:
Dzięki akumulatorowej wiertarko-wkrętarce TC-CD 18-2 Li ambitni fani majsterkowania uzyskują wysokiej jakości, konkretne narzędzie, które gwarantuje dobrą produktywność, a także wysoką łatwość obsługi dla licznych prac związanych z wierceniem i wkręcaniem w domu, ogrodzie i warsztacie.
Jego mocna, dwubiegowa metalowa przekładnia z ustawieniami momentu obrotowego 18 + 1 gwarantuje słuszną transmisję mocy z silnika o wysokim momencie obrotowym, który jest zasilany potężnym 18-woltowym akumulatorem litowo-jonowym.
Szybkomocujący uchwyt wiertarski z pojedynczą tuleją TC-CD 18-2 Li zezwala na szybką zmianę narzędzia bez zmiany chwytu dzięki samoczynnej blokadzie wrzeciona.
Dzięki skrupulatnemu elektronicznemu sterowaniu prędkością realne jest dobranie wydajności narzędzia z adekwatnym konsekwencją do wymagań użytego materiału i śrub, natomiast sprzęgło poślizgowe bezawaryjnie uniemożliwia nadmiernemu przykręcaniu śrub.
Dzięki ergonomicznemu oświetleniu LED na obudowie miejsce pracy jest za każdym razem dobrze oświetlone nawet w rozproszonym świetle otoczenia.
Smukła kompozycja i ergonomiczne miękkie uchwyty sprawiają, iż narzędzie jest przyjemne i bezpieczne do trzymania.
Po zakończeniu pracy bezprzewodowa wiertarko-wkrętarka może być schowana w praktycznej walizce do transportu i przechowywania, gdzie za każdym razem jest gotowa do użycia.
[
typowE WYPOSAŻENIE:
Walizka
komplet akumulatorów
Ładowarka
]