Ryobi R18DD5-220S promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Ryobi R18DD5-220S oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 680.02 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Wiertarko-wkrętarka RYOBI R18DD5-220S DARMOWY TRANSPORT
680.02
ELECTRO.pl
Wiertarko-wkrętarka RYOBI R18DD5-220S
683.96
Media Expert

Parametry

Producent:Ryobi
Kategoria:Wiertarko-wkrętarki
Maksymalna prędkość obrotowa 1400 obr/min

Opis

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka firmy Ryobi R18DD5-220S cechuje się świetną produktywnością i ergonomią pracy. Główną przyczyną jest zastosowany silnik bezszczotkowy z elektroniką ulepszającą jego wydajność i skutecznym systemem chłodzenia.

Drugim kluczowym elementem jest elektronika odpowiedzialna za automatyczny wybór siły dokręcania. Technika nazwana E-Torgue powoduje, iż wkręcanie wkrętów przeróżnej średnicy i długości w rozmaite materiały nie wymaga testowego wkręcania w celu manualnego doboru nastawienia sprzęgła.

Praca z elektroniką E-Torgue jest szybka i łatwa, a sprawność automatycznego doboru momentu obrotowego jest na bardzo wysokim poziomie. Komfort pracy charakterystyczne dla Ryobi rozwiązania, jakimi są oświetlenie miejsca pracy diodą LED, warstwa przeciwpoślizgowa na użytecznej rękojeści, szybkomocujący uchwyt wiertarski i miejsce na zapasowy bit i generalnie duży nacisk na niewielką masę sprzętu i jego znikome gabaryty.

Przekładnia dwubiegowa optymalizuje wkręcanie i wiercenie, a dwa lekkie akumulatory 2.0 Ah gwarantują dużą manewrowość i ciągłość pracy. Modele oznaczone w symbolu cyfrą 5 zawierają najnowsze technologie rozszerzające wydajność i komfort pracy.

Maszyna zasilana jest akumulatorami z linii ONE+, dzięki temu może współpracować z wszystkimi bateriami Ryobi 18 V....