Zestaw wierteł i bitów DEWALT DT71563-QZ promocja 2024

Cena189.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Bricomarche

Parametry

Producent:Stanley
Kategoria:Wiertła

Opis

Wiertła użytkowane są wraz z wiertarką – po zamocowaniu przy elektronarzędziu korzystne realizowanie otworów w twardych podłożach. Zestaw wykorzystasz w czasie obróbki metalu, drewna, muru, a także materiałów nienaturalnych.

Akcesoria znajdują się w futerale, co zapobiega gubieniu niewielkich części. Oferujemy zestawy zawierające przeróżną liczbę wierteł. Pakiet przyda się w trakcie wykonywania konstrukcji z twardych materiałów – wiertła po zamocowaniu przy elektronarzędziu poprawne przygotowywanie otworów w metalu, drewnie, murze i tworzywach sztucznych.

użyteczny artykuł wykorzystasz w czasie wykańczania tarasu, naprawiania mebli albo wieszania lampy ściennej. Prosty trzonek łatwy demontaż końcówki, więc wiertła możesz prędko wymieniać.

Całość znajduje się w futerale, dzięki temu przechowywanie oraz transportowanie akcesoriów jest wyjątkowo nieskomplikowane. Spośród 100 sztuk wierteł o zróżnicowanych parametrach technicznych wybierzesz modele, które najlepiej sprawdzą się podczas zróżnicowanych prac.

proponujemy na dodatek bogatą gamę wiertarek, zatem z powodzeniem wyposażysz swój warsztat w funkcjonalne narzędzia.