Concept 2 Model D promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Concept 2 Model D oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5990.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wioślarz Concept 2 Indoor Model D z PM5
5990.00
SportowyRaj.pl
Wioślarz Concept 2 Indoor Model D z PM5
5990.00
SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Concept 2
Kategoria:Wioślarze

Opis

Wioślarz Concept2 model D (PM5) jest jednym z najpopularniejszych ergometrów wioślarskich do korzystania we wnętrzu, po które sięgają członkowie klubów wioślarskich! Spełnia on wszelkie standardy i przez wielu traktowany jest on jako synonim profesjonalnego treningu wioślarskiego we wnętrzu.

Czy to używanie hobbystyczne, czy mistrzowskie, wioślarz gwarantuje każdemu uczucie prawdziwego wiosłowania i zezwala na czerpanie korzyści z skutecznego treningu całego ciała. Na wioślarzach Concept 2 Indoor co roku organizowane są m.in.

mistrzostwa świata we wioślarstwie we wnętrzu. Concept2 oferuje dotychczasowy Indoor Rower Model D w dodatkowym wariancie i wyposaża go, tak jak i Indoor Rower Model E, w monitor osiągnięć PM5. Dzięki czemu Concept2 Model D 1992 przekonuje rozszeżonym zakresem funkcji.

Komputer treningowy PM5 Komputer treningowy PM5 gwarantuje łączność poprzez Bluetooth Smart i ANT+ z kompatybilnym pasem napiersiowym. W dodatku możliwe jest zapisywanie danych na pendrive. Wewnętrzna pamięć komputera treningowego obejmuje ponad 1000 sesji treningowych.

Kilka możliwości funkcji jednego wyścigu, zezwala na konkurowanie pomiędzy sobą większej ilośći wioślarzy. Dzięki samoczynnemu połączeniu między komputerami PM5, mogą Państwo bez dodatkowych komputerów i trudnych ustawień, konkurować ze sobą.

na dodatek z Concep2 Model D zintegrowany jest odbiornik tętna, tak iż wartość tętna pokazywana jest samoczynnie, gdy mają Państwo na sobie pas napiersiowy. W dodatku w Concept2 1992 odbiornik tętna zintegrowany jest z komputerem, tak że wartośc tętna pokazywana jest samoczynnie, gby mają na sobie Państwo pas napiersiowy.

Wszystkie mocne strony Concept2 D-Model 1992 poprzedników serii C( Indoor Rower 1700 ) i Modelu D ( Indoor Rower 1900 ) zostają oczywiście zachowane: - płynne uczucie wiosłowania - jeszcze cichszy - jeszcze bardziej wytrzymały - łatwiejsza konserwacja - nowy wzór: przyjazne, intensywne barwy - nowe uchwyty: poprawa komfortu dla ramion i , a także w pozycji wykańczania ruchu - nowy wiatrak: obszerniejsza strefa ustawień oporu powietrza - kreuje prąd i ładuje w ten sposób dwie baterie rodzaju D, w które wyposażony jest komputer treningowy PM5 > Wioślarz ergometryczny Concept2 do aktywnego stosowania domowego > Model D z postępowym monitorem PM5!

> Zapoznajcie się Państwo proszę z porównaniem sprawności nowego monitora Concept2 PM5 i starego modelu PM3. > Cyfrowy pomiar pulsu: odbiornik tętna jest zintegrowany z monitorem PM5, pomiar tętna jest wyświetlany na monitorze automatycznie, zawsze kiedy ma się założony pas piersiowy > przystępny do przechowywania: może być rozłożony na dwie części > Wysokiej jakości warstwa fluizydacyjna > Ramię monitora z tworzywa termoplastycznego.

Zawiasy do ustawiania monitora, kąt nachylenia monitora jest też regulowany. > dostosowany bieżnik > W przeciwieństwie do komputera treningowego PM4: większa pamięć kompatybilny Bluetooth Smart i ANT+ pamięć wewnętrzna zapisuje więcej niżeli 1000 treningów możliwość zapisywania danych na pendreivie bateria: dwie baterie typu D gry: celowanie, biathlon przewodowe wspomaganie zawodów do 80-ciu wioślarzy Indoor Rower > Wyświetlanie ważnych informacji treningowych: wyniki w metrach, w sekcjach 500 m, Wat lub w kaloriach > Tryby wyświetlacza: metry/czas, krzywa siły, PaceBoat (porównanie rozruchu), wykres słupkowy albo duże litery > lepsza czytelność dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi > Zapisywanie danych na pendrivie / pamięć wewnętrzna (ponad 1.000 sesji treningowych) > Gry: ryby, dart, celowanie, biathlon > Przewodowe wspomaganie wyścigów do 80-ciu wioślarzy Indoor Rower (PC, dodatkowy kabel i oprogramowanie wymagane) > Przewodowe wspomaganie łączności z komputerem > Waga: 26 kg > Wysokość siedziska: 35 cm > komplet zawiera: krótką instrukcję obsługi monitora Performance, narzędzia i ilustrowaną instrukcję i instrukcję obsługi modelu D > Kolor: czarny > Wioślarz nie jest kompatybilny z urządzeniem iPhone Connection Kit