Concept 2 RowErg Tall Legs promocja 2023

Cena6900.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Concept 2
Kategoria:Wioślarze

Opis


Wioślarz RowErg (Tall Legs) Concept2


Concept2 RowErg® wyznacza standardy dla wioślarzy halowych. Zbudowany poprzez wioślarzy, dla wioślarzy, RowErg jest stosowany przez ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności na całym świecie, którzy chcą treningu całego ciała o niskim wpływie.

Jako inżynierowie cenimy czyste, sprawne wzornictwo. RowErg został zaprojektowany tak, aby działał płynnie, był nietrudny w utrzymaniu i służył przez całe życie. Jest to ta sama maszyna, której używają sportowcy olimpijscy i luksusowi do trenowania ich sportu — będzie to wymagało nadużywania ciężkich treningów dzień po dniu. Równocześnie wspiera cele treningowe wszelkich, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, chcesz zacząć coś nowego, czy także jesteś długoletnim sportowcem.

W zestawie uchwyt na telefon albo tablet!

Urządzenia Concenpt 2 posiadające monitor PM5 łączą się z telefonem android albo iphone przez bluetooth.

zobacz WSZYSTKIE szczegóły

bezawaryjne dane treningowe

solidny monitor sprawności PM5, standardowo wyekwipowany w każdy RowErg, zagwarantuje powtarzalne, porównywalne dane dla każdego treningu. PM5 oferuje prosty tryb „Just Row” albo umożliwia skonfigurowanie przeróżnych treningów. Monitor wyświetla szeroki zakres danych, w tym tempo, waty, częstotliwość uderzeń i kalorie, i automatycznie przechowuje te informacje w pamięci wewnętrznej lub na dysku USB.

Połącz się

Jeden monitor, mnóstwo opcji treningowych! Nasz otwarty monitor produktywności łączy się poprzez Bluetooth ze smartfonem lub tabletem i jest kompatybilny z ponad 30 najróżniejszymi aplikacjami, w tym z naszą własną ErgData. Niezależnie od tego, czy szukasz zajęć online, programów coachingowych i treningowych, czy wirtualnych wyścigów, znajdziesz odpowiednią aplikację.


Zintegrowany uchwyt urządzenia

dzisiaj korzystanie z ErgData albo innych ulubionych aplikacji podczas wiosłowania jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek. Każdy nowy RowErg jest wyekwipowany w uchwyt urządzenia, który pozwala bezpiecznie trzymać smartfon lub tablet na swym miejscu. Uchwyt na urządzenie pasuje do wszelkiego, od niedużych smartfonów po obszerne tablety, takie jak iPad Pro, i można go prosto i momentalnie regulować.


Koło zamachowe i amortyzator

Nasze RowErgs wykorzystują opór powietrza, aby reagować na Twój wysiłek przy każdym uderzeniu, dzięki temu masz całkowitą kontrolę nad swoim wysiłkiem i oporem przez cały czas. Spiralny amortyzator pozwaladopasować przepływ powietrza do koła zamachowego, dzięki czemu możesz zmienić odczucie ruchu zgodnie z własnymi preferencjami. Kompozycja koła zamachowego minimalizuje hałas, jednocześnie maksymalizując gładkość.

Przechowywanie i mobilność

RowErg można z łatwością obracać podczas treningów i można go momentalnie podzielić na dwie części (bez zastosowania narzędzi) w celu kompaktowego przechowywania. Genialny do domów albo siłowni, które potrzebują sprężystej przestrzeni. Wyższe nogi w podwyższonej wersji wyekwipowane są w znaczne kółka, które ułatwiają przenoszenie.


dostosowywane podnóżki i praktyczny uchwyt

dostosowywane podnóżki zezwalają na prędkie i przystępne przypasowanie rozmiaru do szerokiej gamy wymiarów butów. Zaprojektowaliśmy użyteczny uchwyt z wygięciem pod kątem 10 stopni, który umożliwia komfortowe wiosłowanie z naturalną pozycją ramion i rąk.

CZYM RÓŻNI SIĘ RowERG kanon LEGS OD RowERG TALL LEGS?

Wioślarz RowErg Tall Legs jest wyższy od wersji standard Legs!
W kanon Legs wysokość siedziska od podłoża to 36cm,
w Tall Legs wysokość to 51cm.
Wersja Tall Legs jeszcze obszerniejsze koła transportowe i stalowe przednie i tylne nogi.Wszystko, co jest niezbędne do montażu RowErg, to zamontowanie przednich nóg. Dołączamy wszystkie potrzebne narzędzia i jasne, ilustrowane instrukcje. Zajmuje zaledwie 20-30 minut.

Trwała kompozycja

Nasze maszyny słyną z trwałości. Wytrzymałe i zbudowane z myślą o trwałości, nasze maszyny wytrzymują rygorystyczne wykorzystywanie w hangarach, centrach szkoleniowych, salonach, hotelach, klubach zdrowia i bazach wojskowych na całym świecie. Dbamy o to, by nasze maszyny były łatwe w utrzymaniu, dzięki temu możesz skoncentrować się na wykorzystaniu swojej inwestycji, a nie jej konserwacji.