Brit Care Olej z Łososia 250ml - 250ml, 1900221 promocja 2021

Cena26.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Ale Zwierzaki

Parametry

Producent:Brit
Kategoria:Witaminy dla psów

Opis

Olej z łososia jest suplementem diety dla psów. Jest idealnym źródłem kwasów tłuszczowych Omega 3 (EPA i DHA), które mają pozytywny wpływ na dużo procesów metabolicznych w organizmie. Kwas EPA ma naturalne działanie przeciwzapalne, kwas DHA bierze udział w budowie mózgu i siatkówki oka.

Olej z łososia genialnie bilansuje stosunek pomiędzy kwasami Omega 3 i Omega 6 i wyraźnie zmniejsza liczba cholesterolu we krwi. Regularne wykorzystywanie oleju z łososia sprawia, iż włosy będą gęste i lśniące.

Pozwala rozwiązać niektóre problemy zdrowotne jak: zniszczenie i wypadanie włosów, matowe włosy, łupież, suchą skórę, problemy ze zbyt cienkimi włosami, stany zapalne skóry, świąd skóry, reakcje alergiczne, łysienie, egzemę, problemy z pigmentacją, choroby systemu niepodatnościowego, problemy związane ze zdolnością do reprodukcji.

Analiza: Tłuszcz 99%, kwas EPA 8,9%, kwas DHA 11,14%, kwas GLA 0,1%. Zalecenia dotyczące dawkowania: Psy ras drobnych i koty o wadze do 12 kg: 4 mlPsy ras przeciętnych o wadze od 12 kg do 24 kg: 8 mlPsy ras sporych o wadze od 24 kg do 48 kg: 12 mlPsy ras olbrzymich o wadze powyżej 48 kg: 16 ml