Kapsułki Bicaps C MAX Witamina C witamina D cynk hesperydyna rutyna 90 kapsułek 54 g ForMeds promocja 2021

Cena47.79
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:FORMEDS Sp. z o. o. ul. Marcelińska 90, 60-324 Poznań, Polska, Dystryb
Kategoria:Witaminy i minerały
Postać kapsułki
Rodzaj cynk, witamina D3, witamina C

Opis

BICAPS C MAXSuplement dietyBICAPS C MAX zawiera 5 komponentów, w tym m.in. 1000 mg wit. C, 2000 IU naturalnej wit. D3 oraz cynk w formie wysoko przyswajalnego cytrynianu. Wit. C została pozyskana na drodze fermentacji, wit.

D3 z lanoliny, rutyna z perełkowca japońskiego, a hesperydyna z gorzkiej pomarańczy.Czysty skład - towar nie mieści m.in. Sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników.Kapsułki są produkowane z naturalnego, roślinnego pullulanu - pozyskiwanego w procesie fermentacji.Pojemnik stworzony z użyciem roślinnych surowców.Działanie:Witamina C, D i cynk wspierają układ wytrzymałościowy.

Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, powiększa przyswajanie żelaza, a także pomaga w tworzeniu kolagenu (w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości, chrząstki, skóry i zębów).Zalecana porcja dzienna (2 kapsułki) posiada (referencyjna wartość spożycia %):Witamina C – 1000 mg (1250%)Witamina D (D3) – 50 µg (1000%)/ 2 000 IUCytrynian cynku – 48,5 mg, w tym cynk - 15 mg (150%)Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy – 100 mg, w tym hesperydyna – 90 mgEkstrakt z perełkowca japońskiego – 52,6 mg, w tym rutyna – 50 mgIU- International Unit (1 μg = 40 IU)Sposób wykorzystania: Spożywać 2 kapsułki 1 raz dziennie w trakcie posiłku, który mieści tłuszcz.składniki: witamina C (kwas L-askorbinowy), pullulan (otoczka kapsułki), ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.), ekstrakt z perełkowca japońskiego (Styphnolobium japonicum L.), cytrynian cynku, witamina D3 (cholekalcyferol z lanoliny).Środki ostrożności:Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

towar nie powinien być stosowany poprzez kobiety w ciąży i karmiące bez konsultacji lekarskiej. Artykuł nie powinien być używany jako substytut przeróżnej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek zeskładników.

Zalecamy stabilny sposób żywienia i zdrowy tryb życia.Przed wykorzystaniem produktu wyodrębnione jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz skonsultowanie wyniku badania z lekarzem albo farmaceutą. Nie zaleca się spożywania więcej niż 50 µg witaminy D/ dzień z zróżnicowanych źródeł.Osoby mające predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych albo chorujące na kamicę nerkową powinny skonsultować się z lekarzem przed spożyciem produktu.Zawartość opakowania: 90 kapsułekIlość porcji: 45Masa netto: 54 gProducent: Formeds...