Kapsułki Bicaps Witamina C 1000 1000mg 30 porcji 60 kapsułek ForMeds promocja 2021

Cena22.69
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:FORMEDS Sp. z o. o. ul. Marcelińska 90, 60-324 Poznań, Polska, Dystryb
Kategoria:Witaminy i minerały
Postać kapsułki
Rodzaj witamina C

Opis

BIOCAPS C 1000

Witamina c w kapsułkach

ilość porcji: 60

Suplement diety BICAPS C 1000 zawiera 1 000 mg witaminy C w 1 kapsułce bez żadnych dodatków. Witamina C posiada konfigurację L, została otrzymana w drodze fermentacji i nie jest produkowana z GMO. Produkt optymalny dla wegetarian i wegan. Naturalna kapsułka z pullulanu Pullulan jest otrzymywany w naturalnym procesie fermentacji. W trakcie produkcji nie stosuje się surowców pochodzenia zwierzęcego, dlatego kapsułka jest stosowna dla wegetarian i wegan. Transparentny skład Produkty nie zawierają sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu itp. Pojemnik z roślinnych surowców Pojemnik produkowany jest z roślinnych i odnawialnych ascetycznców nie GMO. Etykieta jest w pełni biodegradowalna i pasuje do kompostowania.

skład towaru

Porcja dzienna- 1 kapsułka posiada (referencyjna wartość spożycia %): Witamina C- 1 000 mg (1 250 %). Składniki: witamina C (kwas L-askorbinowy), pullulan (otoczka kapsułki).

sposób zastosowania,dawkowanie witaminy c

Spożyć 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

ilość kapsułek w opakowaniu: 60.

ilość porcji w opakowaniu: 60.

Zawartość opakowania netto: 60 g.

Zawartość 1 kapsułki netto: 1 000 mg.

środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Artykuł nie może być używany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być wykorzystywany jako substytut przeróżnej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze części. Osoby mające predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujące na kamicę nerkową powinny skonsultować się z lekarzem przed spożyciem artykułu. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Działanie witaminy c

Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Przyczynia się jeszcze do utrzymania poprawnego metabolizmu energetycznego i do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.Należy zwrócić uwagę iż niedobór witaminy c nie należy do rzadkości.