Inulina Pure Inulin promocja 2021

Cena100.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie vita24.life

Parametry

Producent:Calivita
Kategoria:Witaminy i minerały

Opis

Pure Inulin - Inulina

nieraz z nieznanych przyczyn Twój brzuch staje się wzdęty i pojawiają się zaparcia lub wręcz sam je prowokujesz i powodujesz wstrzymując własne potrzeby fizjologiczne czy unikając toalet w miejscach publicznych? Zdarza się, że w stresujących sytuacjach częściej „biegasz" do toalety? Przed każdą podróżą odczuwasz niepokój, czybez dwóch zdań w razie potrzeby będziesz mógł skorzystać z ubikacji? A może jest jeszcze gorzej: unikasz spotkań z przyjaciółmi na mieście wstydząc się swoich problemów trawiennych?

Nie jesteś sam! Już co piąty mieszkaniec krajów wysokorozwiniętych cierpi na IBS – zespół jelita drażliwego. Jest to druga, zaraz po przeziębieniu, najczęstsza przyczyna nieobecności w pracy czy w szkole. Żeby sprostać Twoim potrzebom - aby problemy trawienne wynikające ze stresu nie uprzykrzyły Ci życia - stworzyliśmy… Pure Inulin.

Ulga i lekkość każdego dnia - Inulina posiada 100% czystą, sproszkowaną inulinę z korzenia cykoriiłatwą w dawkowaniu i przygotowaniu (perfekcyjnie się rozpuszcza), bez dodatku żadnych substancji dodatkowych, czy też substancji ułatwiających przetwarzanie.

Sekret działania inuliny - to polisacharyd (węglowodan złożony), należący do fruktanów, który nie jest trawiony przez enzymy układu pokarmowego. W niezmienionej formie przechodzi do jelit, gdzie jako prebiotyk staje się naturalną pożywką do rozwoju pożytecznych bakterii probiotycznych z rodzaju Bifidobacterium i Lactobacillus, jednocześnie ograniczając rozwój bakterii chorobotwórczych. W ten sposób dba o zdrowie Twojego przewodu pokarmowego i udoskonala odporność!

na dodatek rozszerza wchłanianie wapnia i magnezu. Z uwagi na lekko słodkawy smak inulina może być wykorzystana do przygotowania posiłków i napoi, jako naturalny zamiennik cukru. Ma niższą wartość kaloryczną 1,5 kcal/g, w stosunku do standardowych węglowodanów – 4 kcal/g. Nie sprawia wzrostu stężenia glukozy we krwi po posiłku, a także rozszerza uczucie sytości. Jest więc rewelacyjna jednocześnie dla osób zdrowo odchudzających się, jak i kontrolujących poziom cukru we krwi (cukrzycy)! w trakcie przyjmowania towaru zaleca się spożycie wiekszej ilości płynów. Zachowaj dwu godzinny odstęp między przyjmowaniem artykułu a innymi suplementami diety czy lekarstwami.

UWAGA! towar asygnowany dla osób powyżej 3 roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być użytkowane jako substytut (zamiennik) różnej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj artykułu, jeśli brakuje folii zabezpieczającej albo jest ona uszkodzona.

Nie zaleca się wykorzystywania towaru u kobiet w ciąży i karmiących piersią

Zachowaj dwu godzinny odstęp między przyjmowaniem towaru a innymi substancjami diety i lekarstwami.

komponenty Pure Inulina mogą posiadać korzystny wpływ na:
  • Osobom żyjącym w stresie, który może prowadzić do rozwoju m.in. Zespołu jelita drażliwego (IBS)

  • Wszystkim dbającym o zachowanie właściwej równowagi flory jelitowej i komfort trawienny.

  • Osobom spożywającym śladowe ilości błonnika pokarmowego z dietą

  • Wszystkim prowadzącym siedzący tryb życia

  • Kobietom i mężczyznom z nadmierną masą ciała

  • Osobom często podróżującym

Substancje aktywne oraz skład Pure Inulina:

polecane linki Pure Inulina:

Czy wiesz, że... co piąta osoba, która wypełniła test niedoborywitamin.pl borykała się z problemami ze strony układu pokarmowego?

dane o dostawie i wysyłce.