Joint proteX FORTE - Zdrowe kości i stawy - Darmowa wysyłka promocja 2021

Cena156.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie vita24.life

Parametry

Producent:Calivita
Kategoria:Witaminy i minerały

Opis

Joint ProteX FORTE - zdrowe stawy

konieczna jest regularna, zbilansowana i odpowiednio dopasowana aktywność fizyczna oraz właściwa dieta zawierająca komponenty aktywne odpowiedzialne za wzmocnienie i zachowanie zdrowia stawów.

Joint ProteX FORTE to kompleksowy komplet specjalnie wyselekcjonowanych elementów aktywnych o działaniu odżywczym i fizjologicznym, prawidłowo wpływających na giętkość i elastyczność stawów (kurkuma, ziele wiązówki błotnej, żywica z kadzidłowca), zdrowie kości (cynk, mangan, kurkuma) oraz poprawne tworzenie tkanek łącznych w tym chrząstki stawowej (mangan, ziele wiązówki błotnej). Elementy aktywne Joint Protex Forte wykazują w dodatku działanie antyoksydacyjne (cynk, mangan, kurkuma) oraz wspomagają korzystne funkcjonowanie układu niepodatnościowego (cynk, kurkuma).Formuła produktu została wzbogacona także w wysoką dawkę glukozaminy i chondroitynę - komponenty tkanki chrzęstnej oraz kwas hialuronowy i metylosulfonylometan.

Uwaga! artykułu Joint ProteX Forte nie powinny stosować osoby uczulone na skorupiaki. W sytuacji nadwrażliwości na salicylany, przed zażyciem preparatu należy zasięgnąć porady lekarze. Osoby przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne (m.in. Cukrzyca, wysoki poziom cholesterolu), przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. Nie zaleca się przyjmowania artykułu kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

komponenty Joint Protex Forte polecamy:
  • Osobom chcącym wspomóc prawidłowe funkcjonowanie stawów i zapewnić im dodatkową ochronę,

  • Sportowcom i osobom aktywnym fizycznie

  • Osobom z nadmierną masą ciała, prowadzącym siedzący tryb życia, odżywiającym się nieracjonalnie, osobom starszym.

Substancje aktywne oraz skład Joint ProteX Forte:

rekomendowane linki Joint Protex FORTE:

Czy wiesz, że... żeby utrzymać dobrą ruchomość stawów i zapobiec zesztywnieniu, a także wzmocnić kości i mięśnie oprócz trafnej diety niezmiernie pokaźna jest regularna aktywność fizyczna? dane statystyczne wskazują, że dziś kłopoty ze stawami dotyczą już nie tylko osób starszych, lecz także nawet 20-latków!

informacje o dostawie i wysyłce.