Lecytyna - Triple Potency Lecithin promocja 2021

Cena139.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie vita24.life

Parametry

Producent:Calivita
Kategoria:Witaminy i minerały
Rodzaj lecytyna

Opis

Triple Potency Lecithin

Czym jest lecytyna?

„Lecytyna to mieszanina różnych związków, na ogół fosfolipidów. Są to związki o charakterze tłuszczowym znajdujące się w każdej komórce naszego ciała. Fosfolipidem występującym w zdecydowanej ilości w lecytynie jest fosfatydylocholina. Innymi składnikami są: fosfatydyloinozytol, fosfatydyloetanoloamina."

„W organizmie człowieka lecytyna jest obecna w każdej komórce ciała, zwłaszcza jako składnik błon komórkowych."

„Rola fosfolipidów w organizmie jest wyjątkowo ważna z uwagi na fakt, że w połączeniu z białkami stanowią one nierozdzielną część błon komórkowych, a także organelli subkomórkowych. W błonie mitochondrialnej stanowią ponad 90% całkowitej ilości lipidów."

„Fosfolipidy są niezbędne do regulacji licznych funkcji błon biologicznych, takich jak aktywność enzymów, przepuszczalność i transport."

Źródła przystępne w Redakcji CaliVita. Powyższe dane posiadają jedynie charakter informacyjny i zostały opracowane na podstawie przystępnych publikacji naukowych. W sytuacji problemów zdrowotnych, kobiety w ciąży, karmiące piersią należy skonsultować się z lekarzem.

Lecytyna polepsza pamięć i zdolność koncentracji.

Choliny przekazana w trafnej ilości ułatwia procesy zapamiętywania, udoskonala pamięć długofalową i zwiększa objętość pamięciową. Co więcej cholina hamuje rozwój depresji, a także demencji starczej i niektórych degeneracyjnych chorób układu nerwowego (stwardnienie rozsiane, choroba Alzheimera).

Lecytyna wzmacnia układ krążenia.

Lecytyna bierze udział w metabolizmie cholesterolu i tłuszczu. Jest to związane z obecnością w jej cząsteczce wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które wiążą się z cholesterolem usprawniając jego transport i eliminowanie z ustroju. Działanie lecytyny wpływa poprawnie na zmniejszenie ryzyka wystąpienia miażdżycy i związanych z nią schorzeń sercowo-naczyniowych.

Lecytyna ochrania wątrobe, zapobiega powstawaniu kamieni żółciowych.

Suplementacja lecytyną pozytywnie wpływa na detoksykację i regenerację wątroby. Lecytyna jest odpowiedzialna za rozpuszczalność cholesterolu w żółci i broni przed tworzeniem się kamieni żółciowych.

Lecytyna a płodność.

Uważa się, że lecytyna jest wyjątkowo wyraźna dla produktywności seksualnej panów i powiększa płodność. Cholina istotna jest w diecie kobiet w okresie ciąży, karmiących piersią, gdyż ma wpływ na prenatalny i noworodkowy rozwój mózgu i rdzenia kręgowego (centralnego układu nerwowego).

Substancje aktywne Triple Potency Lecithin CaliVita:

składniki Triple Potency Lecithin CaliVita mogą posiadać prawidłowy wpływ na uniemożliwianie:
  • jest komponentyem budulcowym każdej komórki ciała, wchodzi w skład błon komórkowych

  • poprawnie wpływa na pracę układu nerwowego, wspomaga procesy zapamiętywania i koncentracji

  • jest elementem wytwarzającym tkanki mózgu i otoczki mielinowe komórek układu nerwowego

  • należycie wpływa na układ krążenia

  • wspomaga wchłanianie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach

  • uczestniczy w przemianach tłuszczów i cholesterolu

  • ochrania wątrobę

  • rozszerza wydolność i przyspiesza regenerację po wysiłku

  • wspomaga wchłanianie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach

  • opóźnia procesy starzenia

CALIVITA - JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO POTWIERDZONE certyfikatAMI

elementy Triple Potency Lecithin CaliVita:

lecytyna sojowa (72,3%), kapsułka żelatynowa (żelatyna, gliceryna, woda)

CaliVita - naturalne suplementy diety:

Już od ponad 20lat CaliVita jest jednym z najważniejszych dystrybutorów suplementów żywieniowych. Mając 20letnie doświadczenie, oferujemy postępowe suplementy diety, witaminy i minerały, współpracując z wybitnymi specjalistami. Wszystkie produkty w ofercie CaliVita spełniają najwyższe standardy jakości.

Suplementy diety CaliVita tworzone są na bazie elementów naturalnych i nie zawierają sztucznych składników. Podstawą w procesie produkcji naszych nowoczesnych formuł suplementów żywieniowych są naturalne surowce. Bazujemy na dawnych, wieloletnich tradycjach medycyny ludowej, które to potwierdzają m.in. Wydajność naturalnych składników roślinnych obecnych w naszych produktach.

Priorytetowym celem producenta CaliVita są bezpieczne i progresywne suplementy diety wytwarzane w USA poprzez renomowanych producentów dietetycznych środków spożywczych. Marka CaliVita zagwarantuje 100% jakość suplementów diety, witamin i minerałów.

Zwracamy uwagę, aby stosować formy składników aktywnych o bezsprzecznie najlepszej przyswajalności. Genialna większość naszych suplementów diety, wywieraja synergiczny wpływ na organizm ( wzajemne wzmacniające działanie). Wszystkie oferowane w Polsce suplementy diety CaliVita mają obowiązkowe w naszym kraju zezwolenia GIS (Głównego Inspektora Sanitarnego). Produkty Calivita uzyskują na dodatek dodatkowo orzeczenie Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (SANEPID-u) o braku zastrzeżeń co do jakości importowanych środków spożywczych.

rekomendowane linki - CaliVita:
Triple Potency Lecithin - Opinie i doświadczenia klubowiczów Calivita:informacje o dostawie i wysyłce.