Liver Aid CaliVita - Aminokwasy wspomagające wątrobę promocja 2021

Cena154.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie vita24.life

Parametry

Producent:Calivita
Kategoria:Witaminy i minerały

Opis

Liver Aid - zdrowa wątroba

Wątroba jest wieloczynnościowym narządem gruczołowym, spełniającym funkcje metaboliczne, wydalnicze, wydzielnicze, a także krążeniowe. Odgrywa widoczną rolę w metabolizmie węglowodanów, tłuszczów i białek. Bierze udział w regulacji poziomu cukru we krwi i metabolizmie cholesterolu. Jego przemiana w kasy żółciowe zachodzi jedynie w wątrobie. Spełnia ona ponadto funkcję gruczołu trawiennego, wydzielając żółć konieczną do trawienia tłuszczów.

Wątroba wychwytuje i rozkłada albo unieczynnia substancje szkodliwe, wydalane przez nerki. Jest magazynem witaminy A, D, N12 raz żelaza, a także następuje w niej przemiana karotenu w witaminę A. Wytwarza czynniki krzepnięcia krwi oraz uczestniczy w regulacji temperatury ciała. Prawidłowe jest to,uszkodzenie nawet obszernej części komórek wątroby nie zakłóca w wyraźny sposób jej podstawowych funkcji. Nie oznacza to jednak, że narząd ten jest zdrowy, co objawia się poprzez pewne przykre dolegliwości m.in. Bóle wątroby. Niszczenie komórek wątroby tzw. Hepatocytów następuje przez niewłaściwe odżywianie, picie alkoholu, palenie papierosów, użytkowanie niektórych leków i w wyniku infekcji prowadzących do wirusowego zapalenia wątroby - WZW.

Częściowo możemy uniemożliwiać uszkodzeniom komórek wątrobowych, lecz nie możemy zlikwidować takich pokaźnych czynników jak np. Skażenia środowiska. Nie ulega wątpliwości, że musimy bronić ten ważny dla życia narząd i pomagać wątrobie w usuwaniu z organizmu szkodliwych substancji.

Możemy to zrobić poprzez regularne stosowanie preparatu Liver Aid CaliVita. W jego skład wchodzi mnóstwo aminokwasów wspomagających funkcję wątroby.

Zawarte w preparacie metionina i L-cystyna działają neutralizująco na wolne rodniki, które będąc ubocznymi produktami przemian metabolicznych, działają uszkadzająco na komórki. L-cysteina i arginina wspomagają funkcję odtruwającą wątroby.

Arginina i ornityna neutralizują amoniak toksyczny bardzo dla komórek mózgowych. Chrom i karnityna odgrywają wyraźną rolę w procesach metabolicznych przez spalanie tłuszczów.

Preparat Liver Aid uzupełnia dietę m.in. W cholinę, która wspomaga poprawne funkcjonowanie wątroby, przyczynia się do utrzymania poprawnego metabolizmu tłuszczów i homocysteiny. Ekstrakt z sylimaryny (Ostropest plamisty) dobrze wpływa na funkcje wątroby, wspomaga trawienie i oczyszczanie organizmu. Z kolei chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych (tłuszcze, węglowodany, białka) a selen jako wydajny antyoksydant, bierze udział w korzystnym funkcjonowaniu układu opornościowego. Artykuł gromadzi w dodatku aminokwasy:

artykuł mieści w dodatku aminokwasy: L-arginine, L-cysteinę, L-ornitynę, metioninę, L-karnitynę, kwas alfa-ketoglutarowy, kwas alfa-liponowy.

Liver Aid jest istotnie zalecany osobom cierpiącym z powodu marskości wątroby, chorującym na żółtaczkę zakaźną, pijącym wielkie ilości alkoholu oraz zażywającym poprzez dłuższy czas leki uszkadzające wątrobe.

poprzez swój unikalny skład Liver Aid produktywnie walczy z truciznami, równocześnie powstającym w środku naszego organizmu jak i dostarczanym mu z zewnątrz. Należy się jednak zastanowić, czy wątpliwe przyjemności takie jak palenie papierosów albo picie alkoholu są warte tych dolegliwości na które jesteśmy narażeni nie dbając o naszą wątrobe.

Chorób wątroby nie należy lekceważyć, gdyż mogą one doprowadzić do poważnych, nieodwracalnych następstw. Tylko od nas zależy jej poprawne funkcjonowanie i związane z tym nasze prawidłowe samopoczucie i zdrowie.

Uwaga! L-argininy nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią, osoby cierpiące na schizofrenie i opryszczkę.

Substancje aktywne, a także skład Liver Aid:

sugerowane linki:

Czy wiesz, że? przez wątrobę przepływa ponad 2 tysiące litrów krwi na dobę? Jeśli wątroba korzystnie funkcjonuje, to skutecznie oczyszcza krew z bakterii i toksyn.