N°1 Butyric ACID 3 opakowania (3 x 60 kapsułek) promocja 2021

Cena149.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie LAB ONE

Parametry

Producent:Lab One
Kategoria:Witaminy i minerały
Postać kapsułki

Opis

N°1 Butyric ACID zawiera najwyższej jakości mikrokapsułkowany maślan sodu standaryzowany na kwas masłowy w aż 80%. Maślan sodu jest dość ekspresowo metabolizowany w żołądku i w początkowym odcinku jelita cienkiego, dlatego żeby suplementacja była efektywna niezbędne jest użycie najnowszych technice,dzięki którym zawartość kapsułki dotrze w dalszy odcinek przewodu pokarmowego.

W N°1 Butyric ACID zastosowano technikę mikrokapsułek, która zabezpiecza substancję biologicznie czynną preparatu, pozwalając na dostarczenie kwasu masłowego do jelita cienkiego i grubego. Dla osłony mikrokapsułkowej użyto kwasu stearynowego, który jest naturalnie występującym kwasem tłuszczowym. Maślan sodu to związek chemiczny, będący głównym źródłem drogocennego kwasu masłowego, który jest podstawowym i kluczowym materiałem energetycznym dla komórek nabłonka przewodu pokarmowego, dlatego preparat w szczególności zalecany jest w celu poprawy stanu jelit i dolegliwościach związanych z pracą przewodu pokarmowego.

Opakowanie: 60 kapsułek.

Zalecane spożycie: Po jednej kapsułce dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Popić wodą. Stosować poprzez okres minimum 3 miesięcy.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być użytkowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Stabilny sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia. Spożywanie zalecanej dziennej porcji produktu gwarantuje korzystny efekt dla zdrowia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci. Towar trafny dla vegan.

komponenty: Zawartość w zalecanej do spożycia dziennej porcji towaru (2 kapsułki) Maślan sodu 500 mg Standaryzowany do min. 80% kwasu masłowego