N°1 Coenzyme Q10 2 opakowania (2 x 60 kapsułek) promocja 2021

Cena199.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie LAB ONE

Parametry

Producent:Lab One
Kategoria:Witaminy i minerały
Postać kapsułki
Rodzaj koenzym Q10

Opis

N°1 Coenzyme Q10 – Ubichinol

Koenzym Q10 (ubitarius – wszechobecny) jest związkiem naturalnie występującym w organizmie ludzi oraz zwierząt, występuje we wszelkich płynach ustrojowych oraz prawie wszystkich komórkach ciała. Największe jego ilości znajdują się w mięśniu sercowym, wątrobie, nerkach, a także mięśniach.

Koenzym Q10 występuje w dwóch formach: Ubichinon (utleniony CoQ10 - forma zużyta) oraz Ubichinol (zredukowany CoQ10). W organizmie występuje w większości w formie zredukowanej. Największe stężenie tkankowego koenzymu Q10 jest przed 30 rokiem życia, następnie wraz z wiekiem spada. Jest to kluczowa substancja przyczyniająca się do dobrego funkcjonowania organizmu. Wpływa na wzrost i regenerację komórek, niweluje zaburzenia funkcjonowania mitochondriów komórkowych, które spełniają rolę źródeł energii i biorą udział w syntezie białek, a także przemianie lipidów.

Na obniżenie poziomu koenzymu Q10 w organizmie może mieć wpływ sporo przyczyn. Nie tylko wiek, ale także wzmożone zapotrzebowania na energię jak np. Uprawianie sportu czy ciężka praca fizyczna.

Koenzym Q10 = paliwo dla organizmu!

Suplement diety N°1 Coenzyme Q10 gromadzi zredukowaną formę koenzymu Q10 – Ubichinol – najwyższej jakości surowiec uzyskany z naturalnej fermentacji drożdży. Jest to aktywna forma o maksymalnej absorpcji.

Naturalny koenzym Q10 jest identyczny jak ten powstający w organizmie, jest wolny od , a także od izomerów cis oraz ma genialny profil bezpieczeństwa.