Organic Acai - jagody, euterpa warzywna promocja 2021

Cena149.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie vita24.life

Parametry

Producent:Calivita
Kategoria:Witaminy i minerały

Opis

Jagody Organic Acai CaliVita

Acai to owoc jagody o szczególnie miłym, tropikalnym smaku. Rdzenna ludność dorzecza Amazonki w północnej Brazylii spożywa go od setek lat. Jego niezwykłe atrybuty osnute są już legendą... Owoc Acai to dostatek wszelkich komponentów odżywczych, tj. Aminokwasów, witamin, a także komponentów mineralnych wraz z pierwiastkami drobnymi. Amazońska jagoda acai mieści aż 10 razy więcej antyoksydantów aniżeli żurawina i 15 razy więcej aniżeli jabłka. Jest uważana za owoc o najkorzystniejszych wartościach odżywczych spośród innych owoców występujących na całym świecie. Nic więc dziwnego, że ludzie wierzą w jej zdrowotną moc.

Jagody acai charakteryzują się się wyjątkowo silnym działaniem antyoksydacyjnym - jeden z najwyższych wśród owoców – dlatego po jagody acai z ochotą sięgają światowe gwiazdy show biznesu! Owoce acai zawierają aż 33-krotnie więcej przeciwutleniaczy aniżeli czerwone winogrona i 100 razy więcej aniżeli zielona herbata! To także dostatek witamin: B1 (tiaminy), B2 (ryboflawiny), PP (niacyny), E, C, części mineralnych, takich jak: żelazo, potas, fosfor, wapń, błonnika pokarmowego oraz aminokwasów, jak również cennych związków fenolowych, w tym antocyjanów oraz bioflawonoidów i fitosteroli.

W badaniach wykazano dobry wpływ jedzenia jagód acai na parametry lipidowe: nastąpiło obniżenie cholesterolu ogółem, frakcji „złego" cholesterolu LDL i poziomu trójglicerydów. Ponadto na grupie osób z nadwagą wykazano, iż jagoda acai zmniejszała stężenie glukozy i insuliny we krwi. Dzięki tej właściwości stężenie cukru we krwi może utrzymywać się na stabilnym poziomie, a nam łatwiej jest opanować uczucie głodu i chęć podjadania. W dodatku związki aktywne zawarte w owocu acai wspomagają likwidowanie toksyn z organizmu. Dzięki tym właściwościom jagoda acai wspomaga cykl odchudzania i walkę ze schorzeniami często współwystępującymi z nadwagą i otyłością – cukrzycą rodzaju 2, zaburzeniami lipidowymi, nadciśnieniem.

Substancje aktywne Jagody Organic Acai CaliVita:

składniki Jagody Orgnanic Acai CaliVita mogą posiadać dobry wpływ na:
 • wygląd i urodę oraz figurę,

 • ochronę DNA jądrowego i mitochondrialnego przed uszkodzeniami,

 • udział w usuwaniu wolnych rodników tlenowych,

 • naczynia krwionośne i serce,

 • utrzymanie właściwego stężenia cholesterolu i trójglicerydów we krwi,

 • utrzymanie korzystnego stężenia glukozy i insuliny we krwi,

 • układ nerwowy (koncentracja, pamięć, jasność umysłu),

 • utrzymanie korzystnego metabolizmu energetycznego,

 • układ niepodatnościowy,

 • procesy trawienne,

 • narząd wzroku.

CALIVITA - JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO POTWIERDZONE dokumentAMI

komponenty organic acai CaliVita:

1 porcja 30 ml zawiera:

25010 mg naturalny sok z owoców acai (Euterpe oleracea)

3185 mg naturalny koncentrat soku z owoców czereśni (Prunus avium)

3130 mg naturalny koncentrat soku z jabłek (Malus domestica)

Jakość i bezpieczeństwo suplementów diety CaliVita:

Już od ponad 20lat CaliVita jest jednym z najważniejszych dystrybutorów suplementów żywieniowych. Mając 20letnie doświadczenie, oferujemy progresywne suplementy diety, witaminy i minerały, współpracując z wybitnymi specjalistami. Wszystkie produkty w ofercie CaliVita spełniają najwyższe standardy jakości.

Suplementy diety CaliVita stworzone są na bazie części naturalnych i nie zawierają nienaturalnych części. Podstawą w procesie produkcji naszych progresywnych formuł suplementów żywieniowych są naturalne surowce. Bazujemy na dawnych, wieloletnich tradycjach medycyny ludowej, które to potwierdzają m.in. Wydajność naturalnych komponentów roślinnych obecnych w naszych produktach.

Priorytetowym celem producenta CaliVita są bezpieczne i innowacyjne suplementy diety tworzone w USA przez cenionych producentów dietetycznych środków spożywczych. Marka CaliVita zagwarantuje 100% jakość suplementów diety, witamin i minerałów.

Zwracamy uwagę, aby stosować formy elementów aktywnych o zdecydowanie najkorzystniejszej przyswajalności. Genialna większość naszych suplementów diety, wywieraja synergiczny wpływ na organizm ( wzajemne wzmacniające działanie). Wszystkie oferowane w Polsce suplementy diety CaliVita mają obowiązkowe w naszym kraju zezwolenia GIS (Głównego Inspektora Sanitarnego). Produkty Calivita dostają dodatkowo ponadto orzeczenie Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (SANEPID-u) o braku zastrzeżeń co do jakości importowanych środków spożywczych.

polecane linki organic acai calivita: