Polinesian Noni CaliVita - DHL darmowa dostawa promocja 2021

Cena210.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie vita24.life

Parametry

Producent:Calivita
Kategoria:Witaminy i minerały

Opis

Polinesian Noni

Na ziemi znajdują się miejsca, które to ominęły skutki rozwoju cywilizacyjnego. Takim miejscem jest m.in. Polinezja. Noni - wiecznie zielona roślina osiąga 10 metrów. Najważniejszą częścią tej rośliny jest owoc i jego bogaty skład. Noni - inaczej "królowa owoców" mieści 18 zróżnicowanych aminokwasów w tym konieczna dla naszego organizmu. Aminokwasy to swojego rodzaju „cegiełki" stwarzające białka. Zawarte w owocu komponenty mineralne, jak np. sód, potas, żelazo, magnez i mangan, prawidłowo wspierają nasz organizm w samoregeneracji. Jednym z najważniejszych składników jest cząsteczka, zwana prokseroniną. Z prokseroniny nasz organizm buduje kseroninę, stanowczo pożyteczną dla organizmu, gdyż bierze ona udział w ważnych procesach fizjologicznych. Skutecznie wspomaga komórki i korzystne funkcjonowanie układu immunologicznego i hormonalnego.

<

Z opracowania naukowego prof. Valerii Sedlak-Vadoc wynika, iż owoc noni potrafi „naprawić" System Kontroli Podziałów Komórkowych, który jeśli przestaje sprawnie funkcjonować w organizmie, zezwala na powstawanie cyst, guzów i innych narośli. Prof. Sedlak-Vadoc pisze, iż noni pomaga w przypadku większości chorób nad wyraz: nowotwór, białaczka, cukrzyca rodzaju I i II, choroby neurologiczne, a także mózgu, migreny, Choroba Parkinsona, grzybice ( candida), łagodzi bóle menstruacyjne, stany zapalne. Owoc noni należycie wpływa na układ niepodatnościowy oraz wspomaga produktywność umysłową i fizyczną.

Owoce w Soku Polinesian Noni pochodzą z naturalnych upraw rolnych dlatego sok jest jednym z najkorzystniejszych dostępnych na rynku. Wszystkie noni trafiające do artykułu rosną w dziewiczej, nie skażonej współczesną cywilizacją i przemysłem puszczy. Są zatem w pełni naturalne i zawierają naturalną substancję słodzącą - fruktozę - co jest ogromnie ważne w ówczesnej diecie.

Jednak najważniejszą cecha towaru Polinesian Noni, jest sam fakt, iż suplement NIE JEST PASTERYZOWANY! Jak wiemy pasteryzacja - to straty WITAMIN, pasteryzując towar zabijamy enzymy, zaś enzymy zawarte w NONI uważa się za jego najmocniej czynną i zdrowotną część. Dużo produktów na rynku przechodzi pasteryzacje np " w temp. 87 stopni Celsjusza", taki produkt nie jest już produktem pełnowartościowym!

Polinesian NONI jest liofilizowane! CZYM JEST LIOFILIZACJA? Liofilizację opracowano i zastosowano po raz pierwszy w latach pięćdziesiątych XX wieku na zlecenie rządu USA zmierzającego do wyprodukowania lekkich wagowo i bogatych we wszystkie konieczne elementy odżywcze racji żywności dla astronautów i wojska. Udostępniona w ostatnich latach technika liofilizacji, pozwoliła na uzyskiwanie produktów żywnościowych najwyższej jakości. Liofilizację na masową skalę zaimplementowano jeszcze w USA w czasie II wojny światowej do osocza krwi, aby można je było prosto transportować na obszary objęte walkami. Żywność konserwowana metodą liofilizacji to inaczej suszenie po zamrożeniu z zastosowaniem obniżonego ciśnienia. Żeby uniknąć wspomnianej pasteryzacji, miąższ owocu noni jest mrożony w najnowocześniejszym procesie produkcyjnym - w trakcie liofilizacji, w jakim przygotowywane są do użytku tylko tzw. "żywe" produkty. Żywność pasteryzowana nie podlegają takiej klasyfikacji - nie zaliczają się do "żywych" produktów.

Polinesian Noni to artykuł w formie płynnej pełen cennych liofilizowanych owoców noni, które dbają o utrzymanie organizmu w stanie naturalnej równowagi, wzmacniają niepodatność, a w razie konieczności - szczególnie w przypadkach stresu czy powiększonej aktywności fizycznej i psychicznej mobilizują organizm do działania. Produkt ten zyskał ogromną popularność wśród naszych Klubowiczów.

elementy Polinesian Noni CaliVita mogą mieć prawidłowy wpływ na:
  • problemy trawienne, choroby i pasożyty jelit

  • występowanie witamin sprawnie wspiera poprawne funkcjonowanie organizmu, a składniki antyoksydacyjne przyczyniają się do ochrony naszych komórek przed krzywdzącym wpływem wolnych rodników

  • wspieranie organizmu w samoregeneracji

  • wspomaganie komórek, a także korzystnego funkcjonowania układu immunologicznego i hormonalnego

  • zawarte w owocu komponenty mineralne, jak np. Sód, potas, żelazo, magnez, a także mangan zapewniają organizmowi stosowną ich podaż

  • choroby serca i układu krążenia

  • choroby układu nerwowego

Substancje aktywne oraz skład Polinesian Noni:

rekomendowane linki:
Polinesian noni - doświadczenia

Pragnę podzielić się z Państwem jednym z moich doświadczeń zastosowania Soku Noni CaliVita. Lekarz z innowacyjną chorobą nowotworową jelita grubego - guz wielkości głowy noworodka z przerzutami do wątroby i płuc, po operacjach i chemioterapii. Kolejne cykle chemioterapii nie zatrzymały rozwoju choroby nowotworowej. Oprócz udokumentowanych wyników badań USG, tomografii komputerowej (CT) - wzrastała ilość przerzutów do wątroby i płuc, z dnia na dzień pogarszał się ogólny stan pacjenta. Organizm wycieńczała hektyczna gorączka (skala temp. Od 35 do 40 stop. C).Po konsultacji w grudniu 2002r. Obok dotychczas stosowanej przez onkologów chemioterapii, zalecono sok Polinesian Noni w dawce: 3 x 30ml, Super Co Q10 Plus w dawce 100mg na dobę, Witaminę C100 Plus: 2 x 2 tabl., Mega Protect 4 life: 1 x 1 tabl., Ac Zymes 3 x 2 kaps. Oraz dieta zgodna z grupą krwi "A" Po włączeniu soku noni CaliVita, zaobserwowano lepszą tolerancję chemioterapii, ustąpiły wymioty, nudności, powrócił normalny apetyt, zaczęły odrastać włosy. Po 2 tygodniach, na zewnątrz jamy brzusznej samoistnie wydostała się ogromna liczba ropy (ok. 3 litry) - pacjent obudził się rano w "jeziorze" ropy. Od tego momentu ustąpiła gorączka, a stan ogólny pacjenta zaczął się wyraźnie udoskonalać.Kolejne badania CT i USG w marcu 2003r., wykazały ustąpienie ognisk przerzutowych z wątroby i płuc do całkowitej remisji.
obecnie stan zdrowia mężczyzny Doktora jest zadowalający, powrócił do normalnej masy ciała, ma korzystne wartości morfologii krwi. Planuje powrót do pracy zawodowej i ma zamiar zainteresować się preparatami naturalnymi. Wyznał w rozmowie ze mną, iż do czasu swoich doświadczeń z Polinesian Noni był sceptyczny i uznawał wyłącznie sprawność preparatów farmakologicznych."

dr nauk med. Danuta Broniarczyk - Pawłowska

Czy wiesz, że... Jednym z najważniejszych elementów owocu noni jest proseronina? Cząsteczka ta w organizmie człowieka jest przekształcana w kseroninę, która bierze udział w wielu ważnych procesach fizjologicznych, np. Wydajnie wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego i hormonalnego.