Pure Yucca promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie vita24.life

Parametry

Producent:Calivita
Kategoria:Witaminy i minerały

Opis

Pure Yucca - Jukka

Jukka - jest wiecznie zieloną rośliną pochodzącą ze Stanów Zjednoczonych, Meksyku i Karaibów. Zewnętrznie jest podobna do plamy. Ma gruby, niedługi pień i liście w kształcie mieczy. Jej białe kwiaty o profilu dzwonków tworzą formę piramid i pachną w nocy. Należy do rodziny liliowatych (Liliaceae). Indianie uważają jukkę za najpiękniejszą roślinę pustyni; czczą ją od kilkuset lat, a z powodu jej leczniczej mocy nazywają ją drzewem życia.

Medycyna współczesna zalicza choroby jelita grubego (nieżyt, polipy, choroba Crohna itp.) i dolegliwości reumatyczne (stany zapalne stawu, choroba zwyrodnieniowa stawów, PCP, dna moczanowa itp.) do bronicznych albo przewlekłych chorób przemiany materii. Sporo ziół jest w stanie doprowadzić do poprawy w przypadku chorób tego typu - zwłaszcza środki moczopędne, przyspieszające przemianę materii - wzmagając wydalanie z organizmu substancji toksycznych i szkodliwych. Takimi roślinami rosnącymi także u nas są mniszek, pokrzywa i biała wierzba. Lecz procesy odtruwające jeszcze skuteczniej realizuje jukka.

W czym jest zawarta tajemnica jukki? Zapewne w tym, że potrafi żyć w najszczególniej skrajnych warunkach atmosferycznych: w nocy przenikliwy wiatr, w dzień prążące słońce, trwająca kilka miesięcy susza, gwałtowne burze - to wszystko nie dla jukki.

Wyciąg przygotowany z niej zawiera niemało enzymów, saponin, chlorofil, antyoksydanty i inne substancje czynne. Jednak najważniejszą jej funkcją jest odtruwający wpływ na organizm.

Jukka jest także błogosławieństwem przeważnie dla osób cierpiących na chroniczne choroby jelita grubego. A takich osób jest niemało nawet w średnim wieku, nie wspominając o osobach starszych, wśród których co 3/4 cierpi z powodu nieprzyjemnych objawów bronicznego zapalenia jelita grubego.

UWAGA! Na początku przyjmowania jukki może wystąpić częste oddawanie moczu, biegunka, a także spadek poziomu cukru i potasu we krwi. Jest to wynik przyspieszonego metabolizmu, a także działania oczyszczającego. Poprawne dawkowanie artykułu, adekwatne odżywianie się, ewentualnie opracowanie przez specjalistę diety powinny wyeliminować objawy.

komponenty Pure Yucca w trakcie długotrwałej kuracji mogą działać na dużo sposobów:
  • wspomagają wchłanianie potrzebnych substancji odżywczych, ma wpływ na obniżenie cholesterolu we krwi

  • poprawia trawienie, łagodzi skutki stresów,

  • wzmacnia i reguluje procesy wydzielania,

  • od mładza organizm, ulepsza równowagę psychofizyczną

  • z apewnia udoskonalone samopoczucie, powiększa odporność organizmu, dając tym samym pokaźniejszą ochronę przed chorobami,

Substancje aktywne i skład pure yucca:

rekomendowane linki Pure Yucca:

Czy wiesz, że... oczyszczanie organizmu pozytywnie wpływa na wygląd skóry, włosów i samopoczucie?

dane o dostawie i wysyłce.