Różeniec Górsk - Rhodiolin promocja 2021

Cena115.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie vita24.life

Parametry

Producent:Calivita
Kategoria:Witaminy i minerały

Opis

Rhodiolin - Różeniec Górski

Praktycznie każdego dnia człowiek narażony jest na stres. Próba sprostania wymaganiom w pracy, w szkole, na uczelni i w domu, konflikty, problemy finansowe, szybkie tempo życia, skażenie środowiska – z tymi czynnikami zespala się zwykle obszerny stres, który w perspektywie długiego czasu jest niekorzystny dla naszego organizmu. Różeniec górski – Rhodiolin używany od wieków wspomaga układ nerwowy i jest naturalnym rozwiązaniem dla osób zestresowanych.

Głównym składnikiem artykułu- Różeniec górski rosnącay na wysokości 3000 metrów n.p.m., zwana inaczej „złotym korzeniem" lub „arktycznym korzeniem" to lider wśród roślin adaptogennych. Ludność Południowej i Centralnej Azji stosuje ją od tysięcy lat. Pierwsze zapiski dotyczące parametry zdrowotnych Różeńca górskiego można było znaleźć w księgach tybetańskich. Rhodiolin to szczególny adaptogen, mający mnóstwo parametry, które czynią go liderem spomiędzy innych roślin adaptogennych. Jego aktywne składniki wspomagają organizm w okresie stresu i rozszerzonego wysiłku fizycznego. „Złoty korzeń" wspomaga m.in. Układ nerwowy, poprawne krążenie krwi, wspiera zaopatrywanie komórek w tlen i substancje odżywcze. Przyczynia się do uzyskania adekwatnej aktywności funkcji poznawczych i umysłowych. Chroni przed stresem oksydacyjnym powstałym w trakcie wysiłku fizycznego. Dobrze wpływa także na perystaltykę jelit.

Korzeń Różeńca górskiego stał się przedmiotem zainteresowania wielu ośrodków badawczych na świecie. W przeprowadzonej i opublikowanej serii randomizowanych, z podwójną ślepą próbą, badań klinicznych potwierdzono efekt stymulujący i adaptogenny wyciągów z różeńca górskiego. Wytwarzano badania w zakresie efektu stymulującego i adatogennego u studentów, badając wpływ różeńca na zmęczenie i stress spowodowany okresem egzaminacyjnym. 50mg wyciągu różeńca albo placebo podawano studentom poprzez okres 20 dni. Zaobserwowano znaczą poprawę efektywności fizycznej, psychomotorycznej, koncentracji, obniżenie zmęczenia psychicznego, zmniejszenie senności, lepszą motywację do nauki i ogólne ulepszone samopoczucie ( Spasov A, Wikman G, Mandrovikov V. A double-blind, placebo-controlled pilot study of the stimulating and adaptogenic effect of Rhodiola rosea SHR-5 extract on the fatique of students caused by stress during an examination perion with a repeated low-dose regimen. Phytomedicine 2000; 7: 85-89

Innym aktywnym elementyem Rhodiolinu jest cynk. Przyczynia się on do korzystnego funkcjonowania układu immunologicznego, jest potrzebny we właściwym przebiegu cyklu podziału komórek, prawidłowej syntezie DNA oraz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych, dobrze wpływa na kondycję włosów, skóry i paznokci.

towar jest istotnie zalecany osobom narażonym na nadmierny stres albo codzienny wysiłek umysłowy i/albo fizyczny.

komponenty Rhodiolin mogą posiadać prawidłowy wpływ na:
  • wspomaganie organizmu w okresie stresu i powiększonego wysiłku fizycznego, dla osób posiadających problemy z zaśnięciem

  • prawidłowe wpływanie na układ nerwowy

  • wspomaganie poprawnego krążenia krwi

  • wspieranie zaopatrywania komórek w tlen i substancje odżywcze

  • uzyskanie słusznej aktywności funkcji poznawczych i umysłowych

  • ochronę przed stresem oksydacyjnym, i ochronę komórek przed krzywdzącym wpływem wolnych rodników

Substancje aktywne, a także skład Rhodiolin:

rekomendowane linki Rhodiolin:

Czy wiesz, że... w Syberii i Gruzji mówi się, że człowiek, który pije herbatę z różeńca żyje dłużej niż wiek? Rhodiola rosea (różeniec górski) od wieków jest stosowana w medycynie azjatyckiej jako środek mobilizujący do poprawy skuteczności pracy.