Sok Aloesowy (NSP) suplement diety promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie sklep.singerton.pl

Parametry

Producent:Nature's Sunshine Inc. USA
Kategoria:Witaminy i minerały

Opis

Sok Aloesowy to produkt, w którego przypadku kluczowy jest cykl produkcji. Aloes z łatwością traci swoje prawidłowe cechy w trakcie przetwarzania, dlatego w Nature’s Sunshine przetwarzamy go w jak najmniejszym stopniu.

Każdy liść aloesu jest rozcinany, a następnie usuwana jest gorzka część zewnętrzna liścia. Po tym zabiegu pozostaje tylko żel, który po kilku minutach zamienia się w płyn. W Nature’s Sunshine przetwarzany jest tylko i wyłącznie płyn.

\n \n\nSkład i forma preparatu\n zawartość netto: 946 ml\n \nZawartość w zalecanej porcji (180 ml):\n \nŻel aloe vera... 18,51 g\n\n \nSkładniki \nSok Aloe Vera z koncentratu (uzyskany z koncentratu z miąższu liści aloe vera i wody oczyszczonej).

\n Regulator kwasowości: kwas cytrynowy, \n substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu.\n\n \nSposób użycia \nOd 60, do 180 ml dziennie. Może być spożywany bez rozcieńczania albo po dodaniu do wody.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.\n\n \n\nWarunki przechowywania \nPrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla znikomych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce.\n \n\nNazwa producenta \nNATURES’S SUNSHINE PRODUCTS, INC., 2500 West Executive Parkway, Suite #100, Lehi, Utah 84043, USA, tel.

1-801-341-7900 \n