Gillette Mach 3 Spare Blades zapasowe ostrza (Cartridges) (3014260323240) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Gillette Mach 3 Spare Blades zapasowe ostrza (Cartridges) (3014260323240) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.59 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Gillette Mach3 wkład do maszynki 12 szt dla mężczyzn
69.59
E-Glamour.pl
Gillette Mach3 wkład do maszynki 12 szt dla mężczyzn
69.72
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:Gillette
Kategoria:Wkłady do maszynek

Opis

Gilette to firma, która w swojej ofercie znaczny dobór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku pozostała ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce firma posiada swoją fabrykę w Łodzi.

marka Gilette mieści w swej ofercie równocześnie produkty dla pań jak i dla mężczyzn. Gillette Venus wie, iż kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa!

innowacyjna kobieta ma swój własny pakiet kosmetyków, które zagwarantuje jej wyśmienitą gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla kobiet, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini) i żele do golenia Satin Care.

Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i luźno odszuka dla siebie adekwatne artykuły w bogatej gamie artykułów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród produktów do golenia zarówno jednorazowych jak i wielokrotnego wykorzystania – wszystkie maszynki firmy Gillette są wytworzone z najwyższej jakości elementów, dzięki czemu wyjątkową perfekcję i efektywność działania.

Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę spektakularnie pachnących i gwarantujących wyśmienitą gładkość żeli do golenia w przepięknych, żeńskich opakowaniach. Gillette dla mężczyzn to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu), a także dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce).

W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy pan wyszuka w ofercie firmy Gillette wszystko to, czego potrzebuje, by osiągnąć genialną gładkość, lub seksowny zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność marki, która zapewni całkowitą satysfakcję każdemu mężczyźnie.

Granatowo-metaliczno-pomarańczowa gama kolorystyczna towarów zapewni świetną gładkość i komfort wykorzystywania mężczyźnie.