Cedar Łącznik świecznikowy hermetyczny IP44 10A biały WNt-500C01 WNT500C01 Schneider promocja 2023

Cena12.46
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie hurtelektryczny.pl

Parametry

Producent:SCHNEIDER ELECTRIC
Kategoria:Włączniki

Opis

Cedar, łącznik świecznikowy, IP44, biały o numerze katalogowym WNT500C01 to osprzęt serii Cedar producenta Schneider Electric. Artykuł ma następujące rozmiary: szerokość 64 mm, wysokość mm, głębokość 48 mm.Obciążalność prądowa łącznika to 10A.

Łącznik cechuje się podwyższonym poziomym ochrony IP44. Jest to produkt kompletny. W asortymencie kolekcji Cedar znajduje się 16 rozmaitych typów produktów o podwyższonym stopniu ochrony IP 44. Są one przystępne w 2 kolorach: białym i czarnym.

W ofercie znajdują się: Łączniki z albo bez podświetlenia, Gniazda pojedyncze i podwójne z uziemieniem, Gniazda pojedyncze i podwójne „schuko" z przesłonami torów prądowych. Kolekcja Cedar znakomicie sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagana jest instalacja produktów o podwyższonym stopniu ochrony IP 44.

Cedar jest stanowczo modny w przypadku instalacji w kuchniach, garażach, łazienkach, na strychach, a także w innych pomieszczeniach gospodarczych. Wysoka jakość i bezpieczeństwo Natynkowa kolekcja łączników i gniazd Cedar to 16 przeróżnych typów produktów o podwyższonym stopniu ochrony IP44 dostępnych w dwóch kolorach białym (RAL 9003), a także czarnym (RAL 9017).

linia ta obejmuje takie produkty jak łączniki z lub bez podświetlenia, gniazda pojedyncze i podwójne z uziemieniem oraz gniazdo pojedyncze i podwójne schuko z przesłonami torów prądowych. Dzięki zaimplementowaniu torów prądowych powiększone jest bezpieczeństwo wykorzystywania tych gniazd.

Zestawy natynkowych gniazd podwójnych to eksponujący serię Cedar na tle innych natynkowych linii osprzętu. Zalety Klasa wodoszczelności IP44 Produkty Cedar perfekcyjnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest instalacja osprzętu o podwyższonym stopniu ochrony IP 44.

seria Cedar jest istotnie lubiana w sytuacji instalacji w kuchniach, garażach, łazienkach, na strychach, a także w innych pomieszczeniach gospodarczych. Produkty w wersji podświetlanej Rama produktów Cedar gromadzi łączniki i przyciski z podświetleniem.

Dzięki niemu, znalezienie przycisku lub łącznika w ciemnym pomieszczeniu będzie proste i bezpieczne. Nietrudny montaż natynkowy Schneider Electric Cedar to osprzęt elektroinstalacyjny w pełni natynkowy, który podkreśla się wyjątkowo prostym i szybkim montażem.

dzięki temu czas instalacji jest ograniczony do minimum. Dostatek przystępnych produktów W asortymencie kolekcji Cedar znajdą Państwo 16 przeróżnych typów produktów przystępnych w 2 kolorach: białym i czarnym.

przejrzyj wszystkie produkty serii Cedar