Schneider electric Łącznik pojedynczy natynkowy ip44 wnt-100c biały cedar (5904093005889) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Schneider electric Łącznik pojedynczy natynkowy ip44 wnt-100c biały cedar (5904093005889) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 11.52 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Łącznik pojedynczy hermetyczny Schneider Cedar WNT100C01 natynkowy IP44 biały - wysyłka w 24h
11.52
hurtelektryczny.pl
Łącznik pojedynczy hermetyczny Schneider Cedar WNT100C01 natynkowy IP44 biały - wysyłka w 24h
11.64
szybkalampa24.pl

Parametry

Producent:SCHNEIDER ELECTRIC
Kategoria:Włączniki

Opis

Cedar, łącznik 1-biegunowy, IP44, biały o numerze katalogowym WNT100C01 to osprzęt serii Cedar firmy Schneider Electric. Towar posiada następujące rozmiary: szerokość 64 mm, wysokość 90 mm, głębokość 48 mm.Obciążalność prądowa łącznika to 10A.

Łącznik znamionuje się podwyższonym poziomym ochrony IP44. Jest to towar kompletny. W asortymencie serii Cedar znajduje się 16 rozmaitych typów produktów o podwyższonym stopniu ochrony IP 44. Są one przystępne w 2 kolorach: białym i czarnym.

W ofercie znajdują się: Łączniki z albo bez podświetlenia, Gniazda pojedyncze i podwójne z uziemieniem, Gniazda pojedyncze i podwójne „schuko" z przesłonami torów prądowych. Kolekcja Cedar idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagana jest instalacja produktów o podwyższonym stopniu ochrony IP 44.

Cedar jest szczególnie lubiany w przypadku instalacji w kuchniach, garażach, łazienkach, na strychach oraz w innych pomieszczeniach gospodarczych. Wysoka jakość i bezpieczeństwo Natynkowa kolekcja łączników i gniazd Cedar to 16 zróżnicowanych typów produktów o podwyższonym stopniu ochrony IP44 dostępnych w dwóch kolorach białym (RAL 9003) i czarnym (RAL 9017).

linia ta obejmuje takie produkty jak łączniki z lub bez podświetlenia, gniazda pojedyncze i podwójne z uziemieniem i gniazdo pojedyncze i podwójne schuko z przesłonami torów prądowych. Dzięki zastosowaniu torów prądowych rozszerzone jest bezpieczeństwo stosowania tych gniazd.

Zestawy natynkowych gniazd podwójnych to akcentujący kolekcję Cedar na tle innych natynkowych kolekcji osprzętu. Zalety Klasa wodoszczelności IP44 Produkty Cedar rewelacyjnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest instalacja osprzętu o podwyższonym stopniu ochrony IP 44.

seria Cedar jest bardzo popularna w sytuacji instalacji w kuchniach, garażach, łazienkach, na strychach, a także w innych pomieszczeniach gospodarczych. Produkty w wersji podświetlanej Rama produktów Cedar zawiera łączniki i przyciski z podświetleniem.

Dzięki niemu, znalezienie przycisku lub łącznika w ciemnym pomieszczeniu będzie łatwe i bezpieczne. Nietrudny montaż natynkowy Schneider Electric Cedar to osprzęt elektroinstalacyjny w pełni natynkowy, który podkreśla się wyjątkowo prostym i szybkim montażem.

dzięki czemu czas instalacji jest ograniczony do minimum. Bogactwo przystępnych produktów W asortymencie linii Cedar znajdą Państwo 16 zróżnicowanych typów produktów przystępnych w 2 kolorach: białym i czarnym.

sprawdź wszystkie produkty serii Cedar