Hermes eau de pamplemousse rose 100ml u woda kolońska (3346130491736) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Hermes eau de pamplemousse rose 100ml u woda kolońska (3346130491736) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 203.27 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
Hermes Eau de Pamplemousse Rose woda kolońska 100 ml unisex
203.27
ELNINO PARFUM
Hermes Eau de Pamplemousse Rose woda kolońska 100 ml unisex
204.39
E-Glamour.pl
Hermes Eau de Pamplemousse Rose Unisex Eau de Cologne 100 ml
266.90
www.noblas.pl

Parametry

Producent:Hermes
Kategoria:Wody kolońskie unisex
Pojemność 100 ml

Opis

pachnidła Hermes to szereg nieszablonowych kombinacji zapachowych, przeznaczonych dla niezwykle wymagających. Początki marki wiążą się jednak z przemyłem modowym. Producent pozostała założona we Francji w 1837 r.

Produkowała początkowo wyroby skórzane. Potem powiększała swoją działalność. Właściciele postanowili po latach prowadzenia udanej działalności, w zakresie projektowania wytwornych, prestiżowych ciuchów, zająć się także wprowadzeniem na rynek linii perfum.

Także to unikatowe przedsięwzięcie okazało się udane. Tutaj kierowano się takimi zasadami, czyli dbałością o to, żeby przygotowywane wyroby były jak najwyższej jakości. Pachnidła Hermes od lat więc cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Kojarzą się z wysmakowanym charakterem, prestiżem, wytwornością. Są projektowane na zapotrzebowania najszczególniej wymagających. Prestiżowe francuskie perfumy w tym wydaniu to niebywała jakość, która zaspokoi wymagania nawet najbardziej wybrednych kupujących.

Od samego początku marki stawiano na najwyższej klasy wyroby – jeszcze w czasach, gdy priorytetem dla jej właścicieli był wyrób oryginalnych , a także skórzanej galanterii. Po rozszerzeniu działalności o wyroby perfumeryjne okazało się, iż także w tym przypadku udało się im zaskarbić uznanie wśród bardzo wymagającej klienteli.

firma Hermes stwarza perfumy od 1951 r. Na początek stworzono zapach dla mężczyzn, po tym, gdy zdobył on uznanie i popularność, pozostał skopany także zapach dla pań. Dziś są to prestiżowe i kultowe produkty.

obecnie marka Hermes wciąż raduje się wielkim prestiżem. Jest kojarzona z luksusem i elegancją, w takich dziedzinach, jak moda, styl, biżuteria, pachnidła, zegarki itd. Wszystkie te produkty są stworzone z wielką precyzyjnością, gdyż takie podejście nieodmiennie preferują właściciele marki.

Są oni wierni filozofii firmy. Nasza drogeria internetowa oferuje szteg towarów perfumeryjnych tej firmy, w dostępnych cenach. Tak więc teraz te oryginalne i nieszablonowe kombinacje zapachowe mogą stać się dostępne także dla Ciebie!

To przyjemność, która uzależnia.