Hermès Eau de Narcisse Bleu 100 ml woda kolońska (3346132001339) promocja 2021

Cena332.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie www.noblas.pl

Parametry

Producent:Hermes
Kategoria:Wody kolońskie unisex
Pojemność 100 ml

Opis

perfumy Hermes to szereg wyjątkowych kombinacji zapachowych, dedykowanych dla wyjątkowo wymagających. Początki producenta wiążą się jednak z przemyłem modowym. Marka pozostała założona we Francji w 1837 r.

Produkowała początkowo wyroby skórzane. Potem powiększała swoją działalność. Właściciele postanowili po latach prowadzenia udanej działalności, w zakresie projektowania wytwornych, prestiżowych ubrań, zająć się także wprowadzeniem na rynek linii perfum.

Także to nieszablonowe przedsięwzięcie okazało się udane. Tutaj kierowano się takimi zasadami, czyli dbałością o to, żeby przygotowywane wyroby były jak najwyższej jakości. Perfumy Hermes od lat więc cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Kojarzą się z wyszukanym charakterem, prestiżem, ekskluzywnością. Są projektowane na zapotrzebowania najmocniej wymagających. Prestiżowe francuskie pachnidła w tym wydaniu to niebywała jakość, która zaspokoi kryteria choćby najbardziej wybrednych klientów.

Od samego początku producenta stawiano na najwyższej klasy wyroby – jeszcze w czasach, gdy priorytetem dla jej właścicieli był wyrób oryginalnych i skórzanej galanterii. Po zwiększeniu działalności o wyroby perfumeryjne okazało się, że także w tym przypadku udało się im zaskarbić podziw wśród wyjątkowo wymagającej klienteli.

marka Hermes generuje pachnidła od 1951 r. Na początek stworzono aromat dla panów, po tym, gdy zdobył on podziw i popularność, został skopany także aromat dla pań. Dziś są to prestiżowe i kultowe produkty.

aktualnie producent Hermes wciąż raduje się wielkim prestiżem. Jest kojarzona z luksusem i elegancją, w takich dziedzinach, jak moda, styl, biżuteria, perfumy, zegarki itd. Wszystkie te produkty są wyprodukowane z wielką dokładnością, gdyż takie podejście nieodmiennie preferują właściciele producenta.

Są oni wierni filozofii producenta. Nasza drogeria internetowa oferuje szteg artykułów perfumeryjnych tej marki, w dostępnych cenach. Tak więc dzisiaj te specyficzne i unikatowe kompilacje zapachowe mogą stać się dostępne także dla Ciebie!

To przyjemność, która uzależnia.