Calvin Klein Eternity Moment Woman 100ml EdP promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Calvin Klein Eternity Moment Woman 100ml EdP oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 94.05 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-56%
Calvin Klein Eternity Moment woda perfumowana 100 ml dla kobiet
94.05
ELNINO PARFUM
Calvin Klein Eternity Moment woda perfumowana 100 ml dla kobiet
95.19
E-Glamour.pl
Calvin Klein Eternity Moment EdP Woman 100 ml
105.00
notino.pl
Calvin Klein Eternity Moment, woda perfumowana W, 100ml (W)
120.40
Bodyland.pl
Calvin Klein Eternity Moment, woda perfumowana W, 100ml (W)
120.40
Hairstore.pl
CALVIN KLEIN ETERNITY MOMENT WODA PERFUMOWANA 100ML
212.99
Jokasklep.pl

Parametry

Producent:Calvin Klein
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 100 ml

Opis

inne aukcje

o mnie

zadaj pytanie

komentarze

dodaj do ulubionych

O INDIZIO Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2008 roku. Zajmujemy się sprzedażą selektywnych kosmetyków. Proponujemy Państwu: - najniższe ceny na rynku- profesjonalną pomoc przy wyborze zapachu,- spory asortyment (ponad 1000 aromatów),- gwarancja oryginalności i legalne pochodzenie naszego asortymentu. Sklep stacjonarny z dużym wyborem testerów zezwala na Państwu przetestowanie zapachów przed zakupem.
AUKCJA NA KTÓREJ JESTEŚ DOTYCZY: CALVIN KLEIN ETERNITY MOMENT EDP - WODA PERFUMOWANA100ML artykuł
WITAM SERDECZNIE! Jesteśmy zaszczyceni Twoją wizytą na naszej aukcji. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie odnajdziesz atrakcyjny Ciebie zapach.
Sprzedajemy tylko i tylko oryginalne perfumy!
Dla nas zadowolenie kupujących jest najważniejsze!

CHARAKTERYSTYKA TOWARÓW
artykuł pachnidła oryginalne, pełnowartościowe, w sklepowym zafoliowanym opakowaniu ( z wyjątkiem tych których marka nie foliuje ).
TESTER perfumy oryginalne, pełnowartościowe, w ekonomicznym kartoniku z odpowiednimi oznaczeniami że jest to tester, może być na dodatek pozbawiony kartonika oraz korka. Tańszy od zwykłego artykułu.
UNBOX perfumy oryginalne, pełnowartościowe, flakon starannie taki sam jak w wersji produkt, pozbawiony pudełka, może nie posiadać korka. Tańszy od zwykłego towaru.
Dla Państwa bezpieczeństwa, każda aukcja posiada kilka detalowych zdjęć. Dzięki nim możecie bezproblemowo stwierdzić, że nasze pachnidła to nie kopie oryginałów.

Informujemy że wszystkie produkty marki Calvin Klein które są w naszej ofercie pochodzą z oficjalnych europejskich kanałów dystrybucyjnych producenta Coty, a co z tego wynika, spełniają najwyższe i najbardziej rygorystyczne normy dopuszczenia do sprzedaży na rynku europejskim i nie naruszają praw do znaku towarowego Calvin Klein którego właścicielem jest producent Coty.

Nie kupuj produktów dedykowanych na rynek USA albo inny kontynent niżeli europejski, mimo iż takie towary są oryginalne, to różnią się od tych które są asygnowane do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.