Calvin Klein Euphoria Woman 30ml EdP promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Calvin Klein Euphoria Woman 30ml EdP oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 78.71 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-38%
Calvin Klein Euphoria woda perfumowana 30 ml dla kobiet
78.71
ELNINO PARFUM
Calvin Klein Euphoria woda perfumowana 30 ml dla kobiet
79.29
E-Glamour.pl
Calvin Klein Euphoria EdP Woman 30 ml
102.70
notino.pl
Calvin Klein Euphoria, woda perfumowana, 30ml (W)
110.10
Bodyland.pl
Calvin Klein Euphoria, woda perfumowana, 30ml (W)
110.10
Hairstore.pl
CALVIN KLEIN Euphoria EDP 30 ml Dla Pań
127.77
ParfumClub

Parametry

Producent:Calvin Klein
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 30 ml

Opis

inne aukcje

o mnie

zadaj pytanie

komentarze

dodaj do ulubionych

O INDIZIO Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2008 roku. Zajmujemy się sprzedażą selektywnych kosmetyków. Oferujemy Państwu: - najniższe ceny na rynku- profesjonalną pomoc przy wyborze zapachu,- obszerny asortyment (ponad 1000 zapachów),- gwarancja oryginalności i legalne pochodzenie naszego asortymentu. Sklep stacjonarny z obfitym wyborem testerów pozwala na Państwu przetestowanie zapachów przed zakupem.
AUKCJA NA KTÓREJ JESTEŚ DOTYCZY: CALVIN KLEIN EUPHORIA EDP - WODA PERFUMOWANA30ML artykuł
WITAM SERDECZNIE! Jesteśmy zaszczyceni Twoją wizytą na naszej aukcji. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie odnajdziesz interesujący Ciebie zapach.
Sprzedajemy wyłącznie i tylko oryginalne pachnidła!
Dla nas zadowolenie klientów jest najważniejsze!

CHARAKTERYSTYKA TOWARÓW
artykuł pachnidła oryginalne, pełnowartościowe, w sklepowym zafoliowanym opakowaniu ( z wyjątkiem tych których producent nie foliuje ).
TESTER pachnidła oryginalne, pełnowartościowe, w ekonomicznym kartoniku z odpowiednimi oznaczeniami że jest to tester, może być na dodatek pozbawiony kartonika, a także korka. Tańszy od zwykłego produktu.
UNBOX perfumy oryginalne, pełnowartościowe, flakon starannie taki sam jak w wersji produkt, pozbawiony pudełka, może nie posiadać korka. Tańszy od zwykłego artykułu.
Dla Państwa bezpieczeństwa, każda aukcja posiada kilka detalowych zdjęć. Dzięki nim możecie bez problemu stwierdzić, że nasze perfumy to nie kopie oryginałów.

Informujemy iż wszystkie produkty producenta Calvin Klein które są w naszej ofercie pochodzą z oficjalnych europejskich kanałów dystrybucyjnych marki Coty, a co z tego wynika, spełniają najwyższe i najbardziej rygorystyczne normy dopuszczenia do sprzedaży na rynku europejskim, a także nie naruszają praw do znaku towarowego Calvin Klein którego właścicielem jest firma Coty.

Nie kupuj artykułów dedykowanych na rynek USA albo inny kontynent niżeli europejski, mimo że takie towary są oryginalne, to różnią się od tych które są dedykowane do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.