Carolina herrera 212 vip rose edp 80 ml (8411061777176) promocja 2023

Cena328.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie www.noblas.pl

Parametry

Producent:Carolina Herrera
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 80 ml

Opis

perfumy Carolina Herrera Historia marki zaczęła się w 1981 roku, tuż po tym jak Carolina zaprojektowała swoją premierową serię i zaprezentowała ją w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Kierując się intuicją, wiarą we własny talent i niesamowitą odwagą, Carolina postanowiła przeprowadzić się z Wenezueli do Nowego Jorku.

Pierwsze projekty powstały w 1987 roku i były to kolekcje sukni ślubnych, które w momentalnym tempie stały się obiektem pożądania innowacyjnych kobiet. Główny butik Herrery pozostał ulokowany na Madison Avenue.

Pokochały go znane gwiazdy, stał się jednym z ulubionych miejsc fashionistów, co przyczyniło się do dalszego rozwoju w postaci kolejnych linii w modzie męskiej i dziecięcej. Projektantka zaczęła ponadto wytwarzać pachnidła Carolina Herrera.Pierwsze Carolina Herrera pachnidła powstały w 1988 roku jako kwintesencja elegancji i stylu.

W 1991 został wylansowany aromat dla panów - Carolina Herrera For Men, który odniósł efektowny sukces. Kompozycje 212 i 212 Men to projekty, które powstały podczas współpracy Caroliny z córką. Stanowią one postępową generację aromatów zainspirowanych Nowym Jorkiem, przeznaczonych dla młodych, pewnych siebie, zmysłowych kobiet i kosmopolitycznych panów lubiących wielkomiejski styl życia.Znana ze swej nienagannej elegancji i nieśmiertelnego stylu, perfumy Carolina Herrera to symbol oszałamiającej subtelności i prostoty, amerykański glamour z połączeniem zmysłowości i wymyślnia.

Jak twierdzi Herrera "Elegancja to cała kompilacja zróżnicowanych rzeczy. To nie tylko to, co masz na sobie, lecz Twój sposób zachowania. To postawa jaką reprezentujesz. To sposób w jaki się poruszasz."Copyright © E-Glamour