Carolina Herrera Good Girl Woman 50ml EdP promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Carolina Herrera Good Girl Woman 50ml EdP oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 265.7 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Carolina Herrera Good Girl, woda perfumowana, 50ml (W)
265.70
Hairstore.pl
Carolina Herrera Good Girl (W) woda perfumowana 50ml
344.00
Ekskluzywna.pl

Parametry

Producent:Carolina Herrera
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 50 ml

Opis

pachnidła Carolina Herrera Historia firmy zaczęła się w 1981 roku, tuż po tym jak Carolina zaprojektowała swoją premierową kolekcję i zaprezentowała ją w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Kierując się intuicją, wiarą we własny talent i niesamowitą odwagą, Carolina postanowiła przeprowadzić się z Wenezueli do Nowego Jorku.

Pierwsze projekty powstały w 1987 roku i były to kolekcje sukni ślubnych, które w niezwłocznym tempie stały się obiektem pożądania innowacyjnych kobiet. Główny butik Herrery pozostał ulokowany na Madison Avenue.

Pokochały go znane gwiazdy, stał się jednym z ulubionych miejsc fashionistów, co przyczyniło się do dalszego rozwoju w postaci kolejnych linii w modzie męskiej i dziecięcej. Projektantka zaczęła na dodatek wytwarzać pachnidła Carolina Herrera.Pierwsze Carolina Herrera perfumy powstały w 1988 roku jako kwintesencja elegancji i stylu.

W 1991 został wylansowany zapach dla panów - Carolina Herrera For Men, który odniósł błyskotliwy sukces. Kompilacje 212 i 212 Men to projekty, które powstały podczas współpracy Caroliny z córką. Stanowią one innowacyjną generację aromatów natchnionych Nowym Jorkiem, asygnowanych dla młodych, pewnych siebie, zniewalających kobiet i kosmopolitycznych mężczyzn ceniących wielkomiejski fason życia.Znana ze swej nienagannej elegancji i nieśmiertelnego stylu, pachnidła Carolina Herrera to symbol oszałamiającej delikatności i prostoty, amerykański glamour z połączeniem zmysłowości i wyrafinowania.

Jak twierdzi Herrera "Elegancja to cała kompilacja najróżniejszych rzeczy. To nie tylko to, co masz na sobie, lecz Twój sposób zachowania. To postawa jaką reprezentujesz. To sposób w jaki się poruszasz."Copyright © E-Glamour.pl