Carolina Herrera Good Girl Woman 50ml EdP promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Carolina Herrera Good Girl Woman 50ml EdP oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 225.6 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
Carolina Herrera Good Girl woda perfumowana 50 ml dla kobiet
225.60
ELNINO PARFUM
Carolina Herrera Good Girl woda perfumowana 50 ml dla kobiet
226.11
E-Glamour.pl
Carolina Herrera Good Girl, woda perfumowana, 50ml (W)
265.70
Hairstore.pl
Carolina Herrera Good Girl, Woda perfumowana, 50ml
267.00
OnlinePerfumy.pl
CAROLINA HERRERA GOOD GIRL WODA PERFUMOWANA 50ML
299.99
Jokasklep.pl
Carolina Herrera Good Girl (W) woda perfumowana 50ml
328.00
Ekskluzywna.pl

Parametry

Producent:Carolina Herrera
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 50 ml

Opis

pachnidła Carolina Herrera Historia firmy zaczęła się w 1981 roku, tuż po tym jak Carolina zaprojektowała swoją premierową kolekcję i zaprezentowała ją w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Kierując się intuicją, wiarą we własny talent i niesamowitą odwagą, Carolina postanowiła przeprowadzić się z Wenezueli do Nowego Jorku.

Pierwsze projekty powstały w 1987 roku i były to kolekcje sukni ślubnych, które w niezwłocznym tempie stały się obiektem pożądania innowacyjnych kobiet. Główny butik Herrery pozostał ulokowany na Madison Avenue.

Pokochały go znane gwiazdy, stał się jednym z ulubionych miejsc fashionistów, co przyczyniło się do dalszego rozwoju w postaci kolejnych linii w modzie męskiej i dziecięcej. Projektantka zaczęła na dodatek wytwarzać pachnidła Carolina Herrera.Pierwsze Carolina Herrera perfumy powstały w 1988 roku jako kwintesencja elegancji i stylu.

W 1991 został wylansowany zapach dla panów - Carolina Herrera For Men, który odniósł błyskotliwy sukces. Kompilacje 212 i 212 Men to projekty, które powstały podczas współpracy Caroliny z córką. Stanowią one innowacyjną generację aromatów natchnionych Nowym Jorkiem, asygnowanych dla młodych, pewnych siebie, zniewalających kobiet i kosmopolitycznych mężczyzn ceniących wielkomiejski fason życia.Znana ze swej nienagannej elegancji i nieśmiertelnego stylu, pachnidła Carolina Herrera to symbol oszałamiającej delikatności i prostoty, amerykański glamour z połączeniem zmysłowości i wyrafinowania.

Jak twierdzi Herrera "Elegancja to cała kompilacja najróżniejszych rzeczy. To nie tylko to, co masz na sobie, lecz Twój sposób zachowania. To postawa jaką reprezentujesz. To sposób w jaki się poruszasz."Copyright © E-Glamour.pl