Carolina Herrera Good Girl Woman 80ml EdP promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Carolina Herrera Good Girl Woman 80ml EdP oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 296.59 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
Carolina Herrera Good Girl woda perfumowana 80 ml dla kobiet
296.59
ELNINO PARFUM
Carolina Herrera Good Girl woda perfumowana 80 ml dla kobiet
298.22
E-Glamour.pl
Carolina Herrera Good Girl EdP Woman 80 ml
405.00
notino.pl

Parametry

Producent:Carolina Herrera
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 80 ml

Opis

perfumy Carolina Herrera Historia producenta zaczęła się w 1981 roku, tuż po tym jak Carolina zaprojektowała swoją premierową serię i zaprezentowała ją w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Kierując się intuicją, wiarą we własny talent, a także niesamowitą odwagą, Carolina postanowiła przeprowadzić się z Wenezueli do Nowego Jorku.

Pierwsze projekty powstały w 1987 roku i były to kolekcje sukni ślubnych, które w błyskawicznym tempie stały się obiektem pożądania postępowych pań. Główny butik Herrery został ulokowany na Madison Avenue.

Pokochały go znane gwiazdy, stał się jednym z ulubionych miejsc fashionistów, co przyczyniło się do dalszego rozwoju w postaci kolejnych linii w modzie męskiej i dziecięcej. Projektantka zaczęła w dodatku wytwarzać perfumy Carolina Herrera.Pierwsze Carolina Herrera pachnidła powstały w 1988 roku jako kwintesencja elegancji i stylu.

W 1991 został wylansowany zapach dla mężczyzn - Carolina Herrera For Men, który odniósł spektakularny sukces. Kombinacje 212 i 212 Men to projekty, które powstały w trakcie współpracy Caroliny z córką. Stanowią one nowoczesną generację zapachów zainspirowanych Nowym Jorkiem, przeznaczonych dla młodych, pewnych siebie, zmysłowych pań i kosmopolitycznych panów szanujących wielkomiejski styl życia.Znana ze swej nienagannej elegancji i nieśmiertelnego stylu, perfumy Carolina Herrera to symbol zniewalającej delikatności i prostoty, amerykański glamour z połączeniem zmysłowości i wyrafinowania.

Jak twierdzi Herrera "Elegancja to cała kompozycja rozmaitych rzeczy. To nie tylko to, co masz na sobie, lecz Twój sposób zachowania. To postawa jaką reprezentujesz. To sposób w jaki się poruszasz."Copyright © E-Glamour.pl