Carolina Herrera Good Girl Legere Woman 80ml EdP promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Carolina Herrera Good Girl Legere Woman 80ml EdP oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 268.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-42%
Carolina Herrera Good Girl Légère woda perfumowana 80 ml dla kobiet
268.80
ELNINO PARFUM
Carolina Herrera Good Girl Légère woda perfumowana 80 ml dla kobiet
269.35
E-Glamour.pl
Carolina Herrera Good Girl Légére, Woda perfumowana, 80ml
369.00
OnlinePerfumy.pl
CH GOOD GIRL LEGERE EDP 80ML
426.99
Jokasklep.pl
Carolina Herrera Good Girl Legere (W) woda perfumowana 80ml
467.00
Ekskluzywna.pl

Parametry

Producent:Carolina Herrera
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 80 ml

Opis

perfumy Carolina Herrera Historia producenta zaczęła się w 1981 roku, tuż po tym jak Carolina zaprojektowała swoją premierową linię i zaprezentowała ją w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Kierując się intuicją, wiarą we własny talent, a także niesamowitą odwagą, Carolina postanowiła przeprowadzić się z Wenezueli do Nowego Jorku.

Pierwsze projekty powstały w 1987 roku i były to kolekcje sukni ślubnych, które w błyskawicznym tempie stały się obiektem pożądania nowoczesnych kobiet. Główny butik Herrery pozostał ulokowany na Madison Avenue.

Pokochały go znane gwiazdy, stał się jednym z ulubionych miejsc fashionistów, co przyczyniło się do dalszego rozwoju w postaci kolejnych linii w modzie męskiej i dziecięcej. Projektantka zaczęła ponadto wytwarzać pachnidła Carolina Herrera.Pierwsze Carolina Herrera pachnidła powstały w 1988 roku jako kwintesencja elegancji i stylu.

W 1991 został wylansowany zapach dla panów - Carolina Herrera For Men, który odniósł efektowny sukces. Kompilacje 212 i 212 Men to projekty, które powstały podczas współpracy Caroliny z córką. Stanowią one progresywną generację aromatów zainspirowanych Nowym Jorkiem, przeznaczonych dla młodych, pewnych siebie, zmysłowych kobiet i kosmopolitycznych panów lubiących wielkomiejski fason życia.Znana ze swej nienagannej elegancji i nieśmiertelnego stylu, pachnidła Carolina Herrera to symbol olśniewającej subtelności i prostoty, amerykański glamour z połączeniem zmysłowości i wyrafinowania.

Jak twierdzi Herrera "Elegancja to cała kombinacja przeróżnych rzeczy. To nie tylko to, co masz na sobie, ale Twój sposób zachowania. To postawa jaką reprezentujesz. To sposób w jaki się poruszasz."Copyright © E-Glamour