Carolina Herrera Good Girl Legere Woman 80ml EdP promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Carolina Herrera Good Girl Legere Woman 80ml EdP oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 426.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
CH GOOD GIRL LEGERE EDP 80ML
426.99
Jokasklep.pl
Carolina Herrera Good Girl Legere (W) woda perfumowana 80ml
467.00
Ekskluzywna.pl

Parametry

Producent:Carolina Herrera
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 80 ml

Opis

perfumy Carolina Herrera Historia producenta zaczęła się w 1981 roku, tuż po tym jak Carolina zaprojektowała swoją premierową linię i zaprezentowała ją w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Kierując się intuicją, wiarą we własny talent, a także niesamowitą odwagą, Carolina postanowiła przeprowadzić się z Wenezueli do Nowego Jorku.

Pierwsze projekty powstały w 1987 roku i były to kolekcje sukni ślubnych, które w błyskawicznym tempie stały się obiektem pożądania nowoczesnych kobiet. Główny butik Herrery pozostał ulokowany na Madison Avenue.

Pokochały go znane gwiazdy, stał się jednym z ulubionych miejsc fashionistów, co przyczyniło się do dalszego rozwoju w postaci kolejnych linii w modzie męskiej i dziecięcej. Projektantka zaczęła ponadto wytwarzać pachnidła Carolina Herrera.Pierwsze Carolina Herrera pachnidła powstały w 1988 roku jako kwintesencja elegancji i stylu.

W 1991 został wylansowany zapach dla panów - Carolina Herrera For Men, który odniósł efektowny sukces. Kompilacje 212 i 212 Men to projekty, które powstały podczas współpracy Caroliny z córką. Stanowią one progresywną generację aromatów zainspirowanych Nowym Jorkiem, przeznaczonych dla młodych, pewnych siebie, zmysłowych kobiet i kosmopolitycznych panów lubiących wielkomiejski fason życia.Znana ze swej nienagannej elegancji i nieśmiertelnego stylu, pachnidła Carolina Herrera to symbol olśniewającej subtelności i prostoty, amerykański glamour z połączeniem zmysłowości i wyrafinowania.

Jak twierdzi Herrera "Elegancja to cała kombinacja przeróżnych rzeczy. To nie tylko to, co masz na sobie, ale Twój sposób zachowania. To postawa jaką reprezentujesz. To sposób w jaki się poruszasz."Copyright © E-Glamour