Elizabeth Arden Pretty Woda perfumowana 100ml + Próbka perfum Gratis!, 85805506261 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Elizabeth Arden Pretty Woda perfumowana 100ml + Próbka perfum Gratis!, 85805506261 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 82.72 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
Elizabeth Arden Pretty woda perfumowana 100 ml dla kobiet
82.72
E-Glamour.pl
Elizabeth Arden Pretty woda perfumowana 100 ml dla kobiet
129.40
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:Elizabeth Arden
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 100 ml

Opis

perfumy Elizabeth Arden to sugestia dla pań, które cenią sobie konwencjonalne rozwiązania, jak i poszukują nowych inspiracji. Marka Elizabeth Arden funkcjonuje na rynku już od 1910 r. W tym czasie zdążyła sobie zyskać renomę i prestiż.

Jej założycielka postawiła sobie za cel stworzenie serii kosmetyków i perfum, które są dopracowane w każdym detalu, posiadają pomagać kobietom dbać o swój komfort, urodę, pielęgnować skórę, dodawać pewności siebie.

Bogata oferta tego typu perfum umożliwia znalezienie dla siebie perfekcyjnego zapachu – na co dzień, lub na więczór, do pracy i na randkę. Aromaty zmysłowe, jak i świeże, orzeźwiające, lekkie i cięższe – tutaj ten dobór jest naprawdę szeroki.

firma Elizabeth Arden to nie tylko pachnidła i wody toaletowe, lecz także inne kosmetyki. Kremy do pielęgnacji twarzy, pod oczy, balsamy, zestawy kosmetyków – pozwalają one zadbać o swój skórę, aby zachowała wyśmienity wygląd, zdrową kondycję na lata.

Założycielka marki chciała przede wszystkim właśnie zadbać o możliwość promowania kosmetyków, mających atrybuty pielęgnacyjne, dobrze oddziałujących na skórę, nie zaś maskujących jej mankamenty.

Zdrowa, zadbana skóra – jest przepiękna, nie ma więc potrzeby maskowania niedoskonałości. Elizabeth Arden to pseudonim Florence N. Graham – była ona doradczynią w zakresie dbania o urodę, zasłynęła jednak także jako obrończyni praw kobiet.

Ta więc miała do wypełnienia misję, stworzenie kosmetycznego imperium miało być okazją do zaprezentowania kobietom nowych możliwości, jakie daje właściwe i odpowiedzialne stosowanie wysokiej jakości artykułów kosmetycznych.

Tak więc zawsze stawiała ona na jakość i innowacyjność, połączone z tradycją. Do sławnych powiedzeń założycielki marki należą te oto słowa – Każda kobieta ma prawo być piękna. To motto przyświecało jej przez całe życie, dążyła do tego,swym klientkom oferować zróżnicowane nowości, produkty nowoczesne, poręczne, znakomite dla kobiet współczesnych, przed którymi stawia się coraz obszerniejsze wymogi.