Givenchy irresistible woda perfumowana 80 ml dla kobiet promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Givenchy irresistible woda perfumowana 80 ml dla kobiet oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 309.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-39%
Givenchy Irresistible Givenchy Woda Perfumowana 80ml
309.00
fragna.pl
Givenchy, Irresistible, woda perfumowana, 80 ml
374.92
Empik
Givenchy Irresistible Givenchy Eau de Parfum Spray eau_de_parfum 80.0 ml
509.00
Douglas

Parametry

Producent:Givenchy
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 80 ml

Opis

GIVENCHY oznacza ekskluzywną modę i wytworne zapachy. Od momentu założenia firmy w 1952 roku przez Huberta de Givenchy w Paryżu, ta francuska marka regularnie pokazuje świeże kompozycje zapachowe. Oprócz popularnych klasyków, rynek stale podbijają nowe, nieco odmienne kreacje zapachowe.

Należy do nich ponadto IRRÉSISTIBLE Givenchy. Ta kombinacja zapachowa dla stylowej damy przystępna jest również w wersji wody perfumowanej. Uwydatnia ona elegancję i kobiecość damy, która otacza się tym zapachem.

elitarna woda perfumowana jest dostępna w wykwintnym atomizerze. IRRÉSISTIBLE Givenchy jako woda perfumowana w sprayu Ta woda perfumowana w sprayu urzeka swoimi naturalnymi aromatami. Ten stylowy żeński zapach ukazuje się jako lekko drzewny,na ogół kwiatowy.

IRRESISTIBLE Givenchy inspiruje ciepłą nutą intensywnie pachnących, świeżych róż. Nieco później rozwija się owocowa nuta gruszki i ambrette, która uroczo towarzyszy nutom kwiatowym. Nuta podstawy rozwija się inaczej na każdej skórze i eksponuje osobistą charyzmę kobiety.

Ta kreacja zapachowa została produkowana przez Fanny Bal, Anne Flipo i Dominique Ropiona, mistrzów perfumerii francuskiej luksusowej marki.