Givenchy l'interdit 125ml edp promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Givenchy l'interdit 125ml edp oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 503.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Givenchy L´Interdit Women Eau de Parfum 125 ml
503.00
www.noblas.pl
GIVENCHY L’Interdit woda perfumowana dla kobiet 125 ml
551.20
Notino.pl

Parametry

Producent:Givenchy
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 125 ml

Opis

L‘INTERDIT producenta Givenchy przekracza wszelkie granice i ma słodki smak zakazanego owocu. To śmiały i bezprecedensowy zapach dla innowacyjnej kobiety. Rewelacyjnie wysmakowany. Ukazuje nową wizję kobiecości. Odważna i intensywna kompozycja zapachowa nakłania do zerwania z konwencjami i podarowania sobie chwili bezgranicznej wolności.

Ten zapach to zakazana przyjemność. Opracowana przez mistrzów perfumerii Dominique’a Ropiona, Anne Flipo i Fanny Bal kompilacja L’INTERDIT została zbudowana na bazie dwóch silnych kontrastów. Akord białych kwiatów zderza się z mrocznym akordem dymu.

Szokujące i istotnie pociągającye połączenie. L‘INTERDIT to zakazana mieszanka elegancji wyszukanych, białych kwiatów i uderzenia intensywnego, czarnego akordu. Intensywna i uzależniająca. Biały bukiet wytwarza kwiat pomarańczy, arabski jaśmin i tuberoza.

Skontrastowano z nim ciemne, tajemnicze nuty paczuli, wetiwerii i ambroksanu. Niezapomniany, zmysłowy i szalenie wytworny. Szokujący szyk.