Givenchy L`Interdit Givenchy L`Interdit Eau de Parfum Spray Intense 35.0 ml promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Givenchy L`Interdit Givenchy L`Interdit Eau de Parfum Spray Intense 35.0 ml oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 266.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Givenchy L’Interdit Intense woda perfumowana dla kobiet 35 ml
266.00
Notino.pl
Givenchy L`Interdit Eau de Parfum Spray Intense eau_de_parfum 35.0 ml
293.43
Douglas

Parametry

Producent:Givenchy
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 35 ml

Opis

Za sprawą wody perfumowanej L'Interdit Intense Givenchy pozwoli Ci zakosztować tego, co zakazane. To wszystko ukłon w stronę naszych ukrytych oczekiwań. Okiełznij swoje wewnętrzne pobudzenie i wyraź najgłębsze tęsknoty.

Odważ się na skok w stronę wolności, podczas gdy podziemny kwiat zmienia odcień na czarny. Zniewalająco delikatny charakter. Impulsywny, pierwotny charakter. Promienny kwiat pomarańczy, ściemniony za sprawą dodatku tuberozy łączy się z czarną, szlachetną skórzaną wanilią oraz odrobiną słonego, prażonego sezamu.

Odurzająca mieszanka wetywerii i paczuli uwalnia nuty ciemnego, głębokiego drewna. Rozkoszuj się delikatnym akordem couture, który wyczuwalny będzie jeszcze poprzez dłuższy czas. Upalająca, orientalna różnorodność, która zniewala.

szczególnie subtelny. Bardzo intensywny. Poczuj dreszczyk emocji, kosztując tego, co zakazane.