Givenchy L`Interdit Givenchy L`Interdit Eau de Parfum Spray Intense 80.0 ml, 94C6-128A8 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Givenchy L`Interdit Givenchy L`Interdit Eau de Parfum Spray Intense 80.0 ml, 94C6-128A8 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 259.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-51%
Givenchy L'Interdit Intense Woda Perfumowana 80ml
259.00
fragna.pl
Givenchy, L'interdit Intense, woda perfumowana, 80 ml
391.49
Empik
Givenchy L'Interdit Intense Women Eau de Parfum 80 ml
415.00
www.noblas.pl
Givenchy L’Interdit Intense woda perfumowana dla kobiet 80 ml
434.10
Notino.pl
Givenchy L`Interdit Eau de Parfum Spray Intense eau_de_parfum 80.0 ml
532.05
Douglas

Parametry

Producent:Givenchy
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 80 ml

Opis

Za sprawą wody perfumowanej L'Interdit Intense Givenchy pozwoli Ci zakosztować tego, co zakazane. To wszystko ukłon w stronę naszych ukrytych oczekiwań. Okiełznij swoje wewnętrzne pobudzenie i wyraź najgłębsze tęsknoty.

Odważ się na skok w stronę wolności, w trakcie gdy podziemny kwiat zmienia odcień na czarny. Oszałamiająco delikatny charakter. Impulsywny, pierwotny charakter. Promienny kwiat pomarańczy, ściemniony za sprawą dodatku tuberozy łączy się z czarną, szlachetną skórzaną wanilią, a także odrobiną słonego, prażonego sezamu.

Odurzająca mieszanka wetywerii i paczuli uwalnia nuty ciemnego, głębokiego drewna. Rozkoszuj się delikatnym akordem couture, który wyczuwalny będzie jeszcze przez dłuższy czas. Upalająca, orientalna obfitość, która zniewala.

bardzo subtelny. Szczególnie intensywny. Poczuj dreszczyk emocji, kosztując tego, co zakazane.