Givenchy l´interdit woda perfumowana 35 ml dla kobiet promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Givenchy l´interdit woda perfumowana 35 ml dla kobiet oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 230.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
GIVENCHY L’Interdit woda perfumowana dla kobiet 35 ml
230.90
Notino.pl
Givenchy L´Interdit Women Eau de Parfum 35 ml
233.00
www.noblas.pl
Givenchy L`Interdit L`Interdit Eau de Parfum Spray eau_de_parfum 35.0 ml
255.00
Douglas

Parametry

Producent:Givenchy
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 35 ml

Opis

L‘INTERDIT producenta Givenchy przekracza wszelkie granice i ma słodki smak zakazanego owocu. To śmiały i rewolucyjny zapach dla postępowej kobiety. Idealnie szykowny. Prezentuje nową wizję kobiecości. Odważna i intensywna kompilacja zapachowa nakłania do zerwania z konwencjami i podarowania sobie chwili bezgranicznej wolności.

Ten zapach to zakazana przyjemność. Opracowana poprzez mistrzów perfumerii Dominique’a Ropiona, Anne Flipo i Fanny Bal kombinacja L’INTERDIT została zbudowana na bazie dwóch silnych kontrastów. Akord białych kwiatów zderza się z mrocznym akordem dymu.

Szokujące i istotnie kuszącye połączenie. L‘INTERDIT to zakazana mieszanka elegancji wyszukanych, białych kwiatów i uderzenia intensywnego, czarnego akordu. Intensywna i uzależniająca. Biały bukiet generuje kwiat pomarańczy, arabski jaśmin i tuberoza.

Skontrastowano z nim ciemne, enigmatyczne nuty paczuli, wetiwerii i ambroksanu. Niezapomniany, zniewalający i szalenie wysmakowany. Szokujący szyk.