Hermes Jour d'Hermes Woman 85ml EdP promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hermes Jour d'Hermes Woman 85ml EdP oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 331.25 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Hermes Jour d´Hermes woda perfumowana Do napełnienia 85 ml dla kobiet
331.25
ELNINO PARFUM
Hermes Jour d´Hermes woda perfumowana Do napełnienia 85 ml dla kobiet
333.08
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Hermes
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 85 ml

Opis

pachnidła Hermes to szereg nieszablonowych kompozycji zapachowych, dedykowanych dla stanowczo wymagających. Początki firmy wiążą się jednak z przemyłem modowym. Firma została założona we Francji w 1837 r.

Produkowała początkowo wyroby skórzane. Potem zwiększała swoją działalność. Właściciele postanowili po latach prowadzenia udanej działalności, w zakresie projektowania elitarnych, prestiżowych ubrań, zająć się także wprowadzeniem na rynek linii perfum.

Także to wyjątkowe przedsięwzięcie okazało się udane. Tutaj kierowano się takimi zasadami, czyli dbałością o to, aby przygotowywane wyroby były jak najwyższej jakości. Pachnidła Hermes od lat więc cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Kojarzą się z wytwornym charakterem, prestiżem, luksusowością. Są projektowane na zapotrzebowania najmocniej wymagających. Prestiżowe francuskie perfumy w tym wydaniu to niebywała jakość, która zaspokoi oczekiwania choćby najistotniej wybrednych klientów.

Od samego początku producenta stawiano na najwyższej klasy wyroby – jeszcze w czasach, gdy priorytetem dla jej właścicieli był wyrób oryginalnych oraz skórzanej galanterii. Po powiększeniu działalności o wyroby perfumeryjne okazało się, że także w tym przypadku udało się im zaskarbić uznanie wśród wyjątkowo wymagającej klienteli.

producent Hermes kreuje perfumy od 1951 r. Na początek wytworzono aromat dla panów, po tym, gdy zdobył on zachwyt i popularność, pozostał skopany także aromat dla kobiet. Dziś są to prestiżowe i kultowe produkty.

obecnie producent Hermes wciąż cieszy się wielkim prestiżem. Jest kojarzona z luksusem i elegancją, w takich dziedzinach, jak moda, fason, biżuteria, perfumy, zegarki itd. Wszystkie te produkty są tworzone z wielką starannością, gdyż takie podejście nieodmiennie preferują właściciele firmy.

Są oni wierni filozofii producenta. Nasza drogeria internetowa proponuje szteg towarów perfumeryjnych tej firmy, w przystępnych cenach. Tak więc teraz te unikalne i unikatowe kompozycje zapachowe mogą stać się przystępne także dla Ciebie!

To przyjemność, która uzależnia.