Hermes L'Ambre des Merveilles Woman 100ml EdP promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hermes L'Ambre des Merveilles Woman 100ml EdP oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 356.65 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Hermes L´Ambre des Merveilles woda perfumowana 100 ml dla kobiet
356.65
ELNINO PARFUM
Hermes L´Ambre des Merveilles woda perfumowana 100 ml dla kobiet
358.62
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Hermes
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 100 ml

Opis

pachnidła Hermes to szereg nieszablonowych kompozycji zapachowych, asygnowanych dla niezwykle wymagających. Początki producenta wiążą się jednak z przemyłem modowym. Firma pozostała założona we Francji w 1837 r.

Produkowała początkowo wyroby skórzane. Potem zwiększała swoją działalność. Właściciele postanowili po latach prowadzenia udanej działalności, w zakresie projektowania luksusowych, prestiżowych ciuchów, zająć się także wprowadzeniem na rynek serii perfum.

Także to wyjątkowe przedsięwzięcie okazało się udane. Tutaj kierowano się takimi zasadami, czyli trosceą o to, żeby przygotowywane wyroby były jak najwyższej jakości. Pachnidła Hermes od lat więc cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Kojarzą się z wyszukanym charakterem, prestiżem, luksusowością. Są projektowane na zapotrzebowania najistotniej wymagających. Prestiżowe francuskie perfumy w tym wydaniu to niebywała jakość, która zaspokoi wymogi nawet najszczególniej wybrednych klientów.

Od samego początku firmy stawiano na najwyższej klasy wyroby – jeszcze w czasach, gdy priorytetem dla jej właścicieli był wyrób oryginalnych oraz skórzanej galanterii. Po zwiększeniu działalności o wyroby perfumeryjne okazało się, iż także w tym przypadku udało się im zaskarbić zachwyt wśród szczególnie wymagającej klienteli.

producent Hermes generuje perfumy od 1951 r. Na początek stworzono zapach dla panów, po tym, gdy zdobył on podziw i popularność, został skopany także aromat dla pań. Dziś są to prestiżowe i kultowe produkty.

aktualnie firma Hermes wciąż zadowala się wielkim prestiżem. Jest kojarzona z luksusem i elegancją, w takich dziedzinach, jak moda, styl, biżuteria, perfumy, zegarki itd. Wszystkie te produkty są wykonane z wielką starannością, gdyż takie podejście nieodmiennie preferują właściciele producenta.

Są oni wierni filozofii producenta. Nasza drogeria internetowa proponuje szteg artykułów perfumeryjnych tej firmy, w przystępnych cenach. Tak więc dzisiaj te unikalne i nieszablonowe kombinacje zapachowe mogą stać się przystępne także dla Ciebie!

To przyjemność, która uzależnia.