Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme Florale 75ml W Woda perfumowana promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme Florale 75ml W Woda perfumowana oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 157.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
Hugo Boss Boss Ma Vie Florale Women Eau de Parfum 75 ml
157.00
www.noblas.pl
Hugo Boss, Ma Vie Florale, woda perfumowana, 75 ml
245.28
Empik

Parametry

Producent:Hugo Boss
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 75 ml

Opis

konwencjonalna elegancja, progresywny luksus i najwyższa jakość wykonania – to typowe atrybuty firmy, która na przestrzeni lat stała się światowym kreatorem mody. Producent została założona przez Hugo Bossa w 1923 roku i początkowo zajmowała się produkcją mundurów.

Z biegiem czasu poszerzyła swoją ofertę o garnitury szyte na miarę, koszule, buty, akcesoria i kosmetyki. Aktualnie posiada punkty sprzedaży w ponad stu krajach na całym świecie. Filozofia marki skupia się na oferowaniu dopracowanych pod każdym względem artykułów, będących doskonałym wykończeniem wykwintnego stylu.

perfumy Hugo Boss asygnowane są klientom lubiącym klasykę i jakość, chcącym wyeksponujeć swój strój i osobowość przy pomocy wymyślnych kompilacji zapachowych. Proponujemy obszerny wybór artykułów szanowanej firmy Hugo Boss: perfumy, wody po goleniu, a także kosmetyki pielęgnacyjne (dezodoranty, żele pod prysznic, peelingi).

Wśród nich najpopularniejsze linie zapachowe: Boss No. 6, Boss Energise, Boss Woman, Boss In Motion, HUGO Woman, Boss Deep Red i inne. W asortymencie na dodatek próbki, testery i odlewki, przystępne w interesującej cenie i pozwalające zapoznać się z wybranym zapachem.

Na stronie każdego towaru podajemy jego skład, pojemność i inne detaly. Perfumy i kosmetyki Boss polecamy osobom szukającym wytwornych towarów, odznaczających się unikatową jakością i zajmujących najwyższe miejsca na światowych listach bestsellerów kosmetycznych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.